AM-Language-dil-okulu-maltaMalta Am Language Dil Okulu, 1987 kurulmuştur ve Malta’nın ilk dil okulların biridir. Tecrübeli dil okulu, Am Language Dil Okulu’nun ISO 9001 belgesine sahiptir.

Ayrıca Malta dil okullarındaki eğitim standartları üzerinde çalışmalar yürüten. Sivil toplum örgütü FELTOM’un kurucu üyesidir. Köklü ve kurumsal bir yapı olan Am Language, Malta Dil Okullarına yaptığı yatırımlar ile bölgenin gelişmesine büyük bir katkı sağlamıştır.

Am Malta Dil Okulu’nun kampüsü Malta’nın Sliema şehrindedir. Sliema şehri Malta’nın St. Julian’s şehri ile birlikte Malta’nın en meşhur bölgelerinden birisidir. Her yere yürüme mesafesinde olan bu şehir bölgeye gelen turistler tarafından da oldukça fazla tercih edilen bir destinasyondur.

Okulun yakın çevresinde eğlence merkezleri, restoranlar, barlar, sosyalleşme alanları ve gece hayatının bol olduğu bir bölgededir. Şehir her ne kadar son yıllarda modern bir gelişme göstermişse de, Malta’nın karakteristik yapısını hala taşıyan sahil kasabası hayatına kısa bir yürüyüş ile ulaşmanız mümkün. Sliema Malta’daki en ünlü sahillerden birisine sahiptir.

Eğitim kalitesi son derece iyi olan. AM Langauge Malta dil okulu öğrencilerinin sosyalleşmesi ve kaynaşması için birçok aktivite programı sunmaktadır.

Yılda ortalama 8.000 öğrencisine eğitim vermektedir. Okul ve konaklamalarda ücretsiz Wi-Fi imkanı bulunmaktadır. Okulu içerisinde alışveriş yapabileceğiz cafesi, bahçesi ve terası bulunmaktadır. AMlanguage dil okulunun sınıfları interaktif, akıllı tahtlara sahip teknolojiktir. 

Paket programlarıyla öne çıkan okulda 18 yaşın altındaki genç öğrenciler için de çok program seçeneği mevcuttur. Hareketli bir sosyal aktivite programına sahip olan okulda hoş geldin partisi, açık hava sinema gecesi, futbol ve bowling geceleri, Golden Bay ve Sicilya turları, Gozo ve Comino gezileri, tekne turları vb. gibi çok çeşitli etkinlikler gerçekleştirilir.

am-malta-dil-okulu

Malta AM Language Dil Okulunun Avantajları

 • Okulu diğer okullardan ayıran farklarından biri Avrupa Birliği ve Hükümet desteğiyle kurulmuş olmasıdır.
 • Aynı kalitedeki Malta dil okullarına nazaran daha ekonomiktir.
 • Öğretmenler sertifikalı, profesyonel ve eğitimci kökenlidir. AM Language School dil eğitimi konusunda disiplinli bir okuldur.
 • Eğitim kalitesi yüksek ve öğrencilerin memnun kaldığı bir dil okuludur.
 • Konaklama yerleri, her yere yürüme mesafesinde ve yakın çevresinde bulunan sosyal alanları diğer okullara göre daha fazladır.
 • Malta Am Language dil okulu öğrencilere sosyalleşmesi için birçok aktivite programlar sunmaktadır.
 • IELTS, TOEFL gibi özel kurs seçeneklerinde fiyat farkı yoktur.
 • AMlangauge Studio, En İyi Malta Dil Okulları Listesinde bulunmaktadır.


[cp_popup display=”inline” style_id=”4203″ step_id = “1”][/cp_popup]

AM Language Dil Okulu Fiyatları

Am Language dil okulu fiyatları sunduğu imkan ve eğitim kalitesine göre iyi konumdadır. Fiyat /Performans açısından öğrencilerin mutlu olduğu bir okuldur. Uzun dönem 24 Hafta (6 Ay) ve üzeri Malta dil eğitimi almak isteyen öğrencilerimize çokça önerdiğimiz Malta dil okullarından birisidir.

[box type=”note” align=”” class=”” width=””]Maltaliyiz Yurtdışı Eğitim olarak Amlangauge dil okulu için 2023’yılında öğrencilerimize ÖZEL İNDİRİMLİ fiyat sunmaktayız. [/box]

malta-amlangauge-dil-okulu-fiyatlari

AmLanguage Malta fiyatları aynı kalitede ve büyüklükteki dil okullarına göre daha uygundur. 

Am Language Studio Malta Dil Okulu 6 hafta ve üzeri kayıtlarda geçerli olmak üzere sizde avantajlı paket programlar sunmaktadır. Size özel dil okulu araştırması, maliyet analizi ve vize bilgileri için bizimle iletişime geçin!

AM Language Dil Okulu Konaklama Seçenekleri

Am malta dil okulu öğrencilerine çok çeşitli konaklama imkanları sunmaktadır. Fiyat tarifesi olarak da diğer okullara göre oldukça ekonomiktir. Am dil okulu öğrencilerine temiz ve güvenilir konaklama seçenekleri sunulmaktadır. Aile yanı konaklamaEkonomik apart seçenekleri ve Suit apart seçeneklerinin hepsi mevcuttur. Öğrencilerimiz bizlerinde yardımıyla kendilerine ve bütçelerine en uygun konaklama imkanlarından yararlanabilirler.

Aile yanı konaklama (Ekonomik): Aile yanı konaklama seçenekleri genelde 2 kişilik paylaşımlı oda olmaktadır. Öğrencilerimiz talep ederse aile yanında sabah ve akşam yemeklerini aile ile ücretsiz olarak yiyebilirler. Yemekler aile tarafından hazırlanır. Bu sebeple Malta kültürünü daha da yakından tanıma şansı sizlere sunulmaktadır.

Konum olarak evlerin hepsi okula yakın ve yürüme mesafesindedir. Odalarda dilerseniz tek kişilik, iki kişilik ve üç kişilik odalarda konaklama bilmektedirler.

Ekonomik apart seçenekleri: Genellikle öğrencilerimiz tarafından sıklıkla tercih edilen bu apartlarda, öğrencilerimiz iki veya üç kişi konaklayabilirler. Odalarda fan ve ısıtıcı mevcut olup haftada bir odalarımız temizlenmektedir. Öğrenciler ortak alanda kendi yemeklerini yapabilirler ve bu da bütçe olarak öğrencilerimize oldukça fayda sağlamaktadır. Konum olarak okulla aynı sokakta yer almaktadır. Malta dil okuluna gelen öğrencilerin en çok tercih ettiği konaklama seçeneğidir. 

Suit apart: Öğrencilerimiz tek kişi, iki kişi ve üç kişilik odaları seçebilirler. Suite apartımız okula 1 dakika yürüme mesafesindedir. Suit apartmanlarda öğrencilerin rahatça kullanabilecekleri klima, ısıtıcı, TV, telefon ve ücretsiz Wi-Fi bulunmaktadır. Öğrencilerimiz ortak alanda yemek yapabilirler ve alanımız ekonomik aparta göre daha geniştir ve konforludur. Merkezi bir konumdadır.

malta-am-language-konaklama-secenekleri

Am Language Malta Dil Okulunda Sunulan Kurs Programları;

Öğretmenlerin tümü CELTA, DELTA, TEFL CERTESOL gibi sertifikalara sahip ve alanında uzman kişilerdir. ELT Council lisansına sahiptir. AM Language yabancı dil eğitimi için tüm yeterliliklere sahip eğitim konusunda disiplinli olan bir okuludur.

Okulda her pazartesi yeni kurs seçenekleri açılmaktadır. Eğitim 6-8-10-12-16-24-36-52 haftalık olarak alınabilir. Genel İngilizce eğitimi almak isteyen öğrencileri için haftalık 20 saat ve 30 saatlik kurs programları mevcuttur. AMlanguage dil okulu Ielts, Toefl kursları için fiyat farkı almamaktadır. Bu kurs seçenekleri Malta’daki diğer okullarda haftalık 70-100€ ekstra olarak maliyet çıkartmaktadır.

malta-am-language-avantajlari

 • Genel & Yoğun İngilizce
 • Ielts, Toefl, Bec, Fce, Cae, Cpe, Toles, Hazırlık
 • İş İngilizcesi
 • Dil Sınavına Hazırlık
 • Özel Dersler
 • Mesleki İngilizce Eğitimleri
 • Teacher Training Eğitimleri
 • Ailelere Yönelik Eğitimler
 • Junior Kamp Programları

Malta Dil Okulları Aktivite Programları

Dil okulu seçerken dikkat edilmesi gereken hususlardan birisi okulun öğrencilere sunduğu aktivite programlarıdır. Amlanguage dil okulu bu hususa önem veren okullardan birisidir. Okul öğrencilerine çok çeşitli aktivite programları sunmaktadır.

Aktivite programları her pazartesi güncellenerek açıklanır. Öğrencilerin derslerden sonraki vakitlerinde sosyalleşip, kaynaşarak İngilizceyi daha fazla kullanması amaçlanır.

Malta adasının Turistik ve ikliminin sıcak olması dolayısı ile bazı dil okulları aktivite programlarına ayrıca önem vermektedir. Malta’da uzun süre eğitim almış birisi olarak seçeceğiniz dil okulunun aktivite programlarının incelemenizi öneririm. Aktivite programları ile öğrencilik hayatınıza renk katarak İngilizceyi daha hızlı bir şekilde öğreneceksiniz.

malta-dil-okullari-aktivite-programlari

Amlanguage Studio Malta aktivite programlarına örnek verecek olursak;

 • Beach (Plaj) Ziyaretleri
 • Şehir Ziyaretleri
 • Barbekü Etkinlikleri
 • Turistik Alan Gezileri
 • Futbol, Bowling, Plaj Voleybolu vb. Spor Etkinlikleri
 • Malta’nın olmazsa olmazı PACEVILLE (Barlar caddesi) ziyaret geceleri.

Am Language Malta Okul Video

AM Language Studio Malta resmi sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Am Language Dil Okulu Soru Cevap

[toggle title=”Am Language Dil Okulu Nerede?” state=”open”]Am Dil Okulu’nun kampüsü Malta’nın Sliema şehrinde merkezi bir konumdadır. Sliema şehri Malta’nın turistler tarafından en çok ziyaret edilen bölgelerinden birisidir. [/toggle]
[toggle title=”AM Language Fiyatları Nasıl?” state=”close”]Amlanuage Dil okulu fiyatları aynı kalitedeki okullara kıyasla daha ekonomiktir. Özellikle uzun dönem Malta’da dil eğitimi almak isteyen öğrenciler için ekonomik fiyat seçenekleri sunmaktadır. Güncel fiyat listesi için bizimle iletişime geçin.[/toggle]
[toggle title=”Okulun çevresinde neler var?” state=”close”]Her yere yürüme mesafesinde olan okulun çevresinde çeşitli kafeler, barlar, alışveriş mekanları ayrıca turistlerin de yoğun olarak uğradıkları meydan bulunuyor.[/toggle]
[toggle title=”Am Language dil okulunda her yaş öğrenci için programlar var mı?” state=”close”]Paket programlarıyla öne çıkan okulda özellikle 18 yaşın altındaki genç öğrenciler içinde bir çok program seçeneği mevcuttur.[/toggle]