ese-malta-dil-okulu-logoEse dil okulu hakkında yazımıza başlamadan önce belirtmek isterim ki benim Malta maceram Ese dil kursu ile başladı. İşte bir öğrenci gözünden Malta ESE School hakkında her şey. Bu güzel Ada ülkesinde 1.5 yıl geçirdim. Eğer siz de Malta’da İngilizce dil eğitimi almak istiyorsanız gitmeden önce deneyimlerimi paylaştığım. Malta Blog yazılarım okumanızı tavsiye ederim.

Uzun süre eğitim aldığım Malta Ese dil okulu deneyimlerimi ve Ese Malta dil okulu yorumlarını ve hakkında merak edilen her şeyi. İnceleme yazımda sizler ile paylaşacağım daha detaylı sorular için bizimle iletişime geçebilirsiniz..

ESE, Malta’daki en iyi dil okullarından biridir ve İngilizce dil eğitimi konusunda öne çıkar. Her yıl dünyanın dört bir yanından gelen yaklaşık 15.000 öğrenci bu okulda dil eğitimi almaktadır. Malta’daki en iyi okullar kategorisinde TOP 3’e girmeyi başarmıştır. Malta’nın en hareketli bölgelerinden olan Saint Julian’s ın göbeğinde bulunur ve tam adı; European School of English’dir.

ESE Malta’da en yüksek kalitede dil eğitimi sunan okullardan biri olarak kabul edilmektedir. ESE,  EQUALS, IALC ve QUALITY ENGLISH gibi eğitim akreditasyonlarının hepsine sahip. Malta’da en çok eğitim akraditasyonuna sahip olan okul ünvanını almıştır.

Okul, 60 derslikten oluşur ve aynı anda yaklaşık 1000 öğrenciye eğitim verebilecek şekilde dizayn edilmiştir. Ada’daki en büyük okullardan biridir. Öğrencilerin ders gördükleri bina son derece moderndir. Dersliklerde akıllı tahtalar bulunmaktadır. Eğitim için gerekli tüm donanıma sahip bir dil eğitim merkezidir. ESE okulu binasında öğrencilerin kahve içip, yemek yiyebilecekleri ayrıca ders çalışabilecekleri bir cafe mevcuttur.

 • Malta-Dil-Okullari

Malta Ese Dil Okulu Avantajları

 • ESE Malta, tamamen profesyonel bir ekip tarafından yönetilmektedir. Kaliteli öğretmen kadrosuyla öne çıkan bir okuldur. Disiplinli bir eğitim sistemine sahiptir ve öğrencilerin ilerlemeleri sürekli olarak öğretmenler ve okul personeli tarafından kontrol edilmektedir. Malta ESE dil okulunun öğretmenleri ve çalışanları, sıcakkanlı ve yardımseverdir. Uzun bir süre boyunca Malta ESE dil okulunda eğitim aldım ve her türlü sorunumda bana yardımcı oldular. ?
 • Öğrencilerin ders gördükleri bina son derece modern ve öğrencilerin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak biçimdedir. Fiyat / performans açısından en üst seviyede olan bir dil okuludur.
 • Ese yılın belirli dönemlerinde Türkiye pazarına yönelik promosyonlar düzenlemektedir. 2023 Yılı için 3 ve 6 aylık öğrenciler için bedava uçak bileti kampanyası bulunmaktadır. ESE Malta dil okulu fiyatları ve kampanyaları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
 • Ese binası konum olarak müthiş bir yerde bulunmaktadır. Okul 24 saat açık ve resepsiyonist mevcuttur. Acil bir durumda okuldan yardım isteyebilirsiniz. Ayrıca Türk çalışanı bulunan nadir okullardan birisidir.
 • Okulun tüm öğrenci yurtları max.15 dk yürüme mesafesindedir. Ekstra ulaşım masrafına gerek yoktur. Okul öğrencilerine geniş konaklama yelpazesi sunmaktadır.
 • Konum olarak St Julians bölgesinin merkezinde bulunmaktadır. PACAVILLE (Malta Barlar caddesi) 3 dk, plaja 4 dk yürüme mesafesindedir. Eğlence merkezlerine yakın olan ese kampüsü. BY STREET alışveriş merkezi, bowling salonu, sinema gibi eğlence merkezlerine yürüme 5-15 dk mesafede. Tüm ihtiyaçlarınızı yürüme mesafesinde kolayca karşılayabilirsiniz.
 • Malta dil okulu ESE öğrencilerin okul dışında da kaynaşmaları ve İngilizce pratik yapabilmeleri için. Ücretli ve ücretsiz olarak birçok aktivite programları sunmaktadır. Boş vakitlerinizde öğrenciler ile adanın dört bir yanına düzenlenen gezilere. Ayrıca ücretsiz okul partilerine katılabilirsiniz. ESE Malta dil okulu en çok etkinlik düzenleyen dil okullarından birisidir.
 • Ayrıca okul öğrencilerine online eğitim programı sunmaktadır. Okul kaydınızı yaptırdıktan sonra size verilecek şifre ile online eğitim programına katılabilirsiniz. Okulunuz bittikten sonra online eğitim programından 3 ay daha ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz.
 • Malta ESE dil okulu, profesyonel ekibi, kaliteli öğretmenleri ve modern öğrenme ortamıyla öne çıkmaktadır. Öğrencilerin gelişimini sürekli olarak takip eden bir yapıya sahiptir.

[cp_popup display=”inline” style_id=”4203″ step_id = “1”][/cp_popup]

Ese Malta Dil Okulu Fiyatları 2023

Malta dil okulu ESE fiyatları normal dil okulu fiyatlarına göre da bir tık yukarıda gibi gözükebilir. Performans/Fiyat açısından son derece başarılı bir okuldur. Eğer eğitim için yeterli bütçeniz var ise tercih edilebilecek en iyi Malta dil okullarından birisidir. Keza kalite ucuza alınmıyor ?

Ese Malta dil okulu 2023 yılı fiyatlarında Türkiye pazarına özel fiyatlar sunmaktadır. Özellikle 12 ve 24 haftalık kayıt yaptıran öğrencilerine gidiş dönüş uçak bileti hediye etmektedir. Malta’da 3 ay veya 6 aylık dil eğitimi almak istiyorsanız. Ese dil okulunun bedava uçak bileti kampanyasından yararlana bilirsiniz. Bu sizlere ortalama 400-500 € gibi bir kazanç sağlayacaktır. Malta ESE dil okulu fiyatların güncel hali için bizimle her zaman iletişime geçebilirsiniz.

Malta Ese Dil Okulu Notları; * 8 Hafta üstü programlarda uzun dönem indirimli paket fiyatı vardır. ** 12 ve 24 haftalık indirimli paket programlarında İstanbul-Malta arası gidiş-dönüş uçak bileti hediyedir! ** 1 Temmuz-2 Eylül tarihleri arasında. Haftalık 70 EUR arasında yaz dönemi yüksek sezon fiyatı eklenmektedir. **Ücretlere haftalık net 25€ konaklama hizmet bedeli ilave olur. **Net 60€ okul kayıt, 30€ ilk kurs kitabı, 30€ konaklama yerleştirme ücreti bulunmaktadır.

Malta Ese Dil Okulu Konaklama Nasıl?

Ese Malta dil okulu konaklama seçenekleri okula maximum 15 dk yürüme mesafededir. Okul öğrencilerine geniş yelpazede temiz ve güvenilir konaklama seçenekleri sunmaktadır. Aile yanı konaklama, Otel konaklama, Öğrenci yurdu konaklama gibi seçeneklerin hepsi mevcuttur. Malta dil okullarında en fazla tercih edilen konaklama seçeneği öğrenci apartlarıdır. Ben hep öğrenci yurdunda kaldığım için aşağıda bu konuyu daha detaylı olarak anlatacağım. Fikrimi soracak olursanız kesinlikle öğrenci yurtları ilk tercihiniz olmalıdır. Ese Öğrenci Yurtlarının hepsi klimalıdır. Malta sıcak bir yer olduğu için bu önemli bir husustur:)

ESE School konaklama seçenekleri olarak öğrencilerine aile yanı (Host Family) konaklama seçenekleri de sunmaktadır. Host Family seçeneklerinde sabah ve akşam yemeği aile tarafından sizin için hazırlanmaktadır ve fiyata dahildir. Aile yanı konaklamalarda tek veya paylaşımlı oda seçenekleri de mevcuttur. Aile yanı konaklama seçenekleri otobüsle 10-30 dk arası mesafede değişkenlik göstermektedir. Superior aile yanı konaklama seçeneğinde tek kişilik oda ve özel banyo seçenekleri mevcuttur. Tek kişikik oda farkı haftalık 170€ dur.

Bunun yanında Ese okulu öğrencilerine, 3 farklı otel konaklama seçeneği de sunmaktadır. Birincisi okulun hemen çaprazında bulunan. The George Urban Boutique Hotel ve Number 11 Hotel ve okula ait olan The Salini Resort. The Salini Resort daha çok 18 yaş altı Ese yaz okulu öğrencilerine sunulan konaklama seçeneğidir. ESE Teenager yaş grubu için Malta’daki en iyi ve donanımlı dil okuludur. 

Ayrıca belirtmek isterim ki bazı okullarda. Çamaşır makinası, çarşaf değişimi gibi ihtiyaçlar için öğrencilerden ekstra para talep etmektedir. Okul öğrencilerine bu seçenekleri ÜCRETSİZ olarak sunulmaktadır.

Ese Dil Okulu Konaklama Seçenekleri (Accommodation)

Ese School Residance; Okul binasının 4. katında bulunan modern temiz ve konforlu konaklama seçeneğidir. Bu konaklama seçeneğini tercih ederseniz sınıfınız sadece birkaç kat aşağısında olacak:). Mutfağı bulunmadığı için uzun dönem öğrenciler için avantajlı değildir. Kısa dönem İngilizce eğitim almak için gayet uygun bir seçenek. https://ese-edu.com/tr/accommodation/ese-residence/

Valley View (Ekonomi): Okula 1 km yürüme 15 dakika mesafedeki villa görünümlü öğrenci apartmanlarıdır. 6 villa tipi evden oluşmaktadır. Her dairede, mutfak, çamaşır makinesi, ortak yaşam alanı ve televizyon, klima ve balkon bulunmaktadır. Dairelerin hepsinde klima mevcuttur. https://ese-edu.com/tr/accommodation/valley-view/

Springfields (Ekonomi): 2022 Haziran aynıda hizmete giren villa tarzı ekonomik görünümlü modern konaklama seçeneğidir. Swieqi bölgesinde bulunur okula yürüme 12 dakika mesafededir. 1, 2 ve 3 kişilik paylaşımlı odaları tercih edebilirsiniz. Ortak kullanım alanında diğer yurtlara ek olarak bahçesi mevcuttur. Öğrenciler bu bahçede birlikte oturup daha fazla sosyalleşebilmektedir. https://ese-edu.com/tr/accommodation/springfields/

Medvista (Ekonomi): 2022 yılında hizmete giren ekonomik görünümlü modern konaklama seçeneğidir. Okula çok yakın bir bölgede bulunan Balutta bay bölgesinde deniz mazaralı bir öğrenci yurdudur. Okula yürüme 12 dakika mesafededir. https://ese-edu.com/tr/accommodation/medvista-apartments/

Central Apartments (Superior): Ese öğrencileri arasında mehşur Tania Flat olarak da anılmaktadır. Okul ile aynı cadde üzerinde okula yürüme 2 dakika mesafede konum olarak çok güzel bir yerdedir. Marketlere ve Malta barlar caddesine çok yakın bir konumdadır. 2021 Yılında modernize edilerek öğrencilerin hizmetine tekrar açılmıştır. Ben eğim aldığım süre boyunca Central Apartments (Tania Flat)’ da kaldım. Kesinlikle burayı tercih edebilirsiniz. Okul partilerinin çoğu bu apartmanda yapılmaktadır. https://ese-edu.com/tr/accommodation/ese-central/

Astolat (Superior): Okula yürüme 15 dk mesafede bulunan swieqi bölgesinde 4 katlı, lüx ve modern öğrenci apartmanı. https://ese-edu.com/tr/accommodation/astolat-apartments/

Claret Apartments(Superior Plus): 12 dk yürüme mesafede bulunan en lüx ve modern öğrenci apartmanı. Carlet Apartmanında tüm odalar unsuit yani banyolu seçenekle sunulmaktadır.  https://ese-edu.com/tr/accommodation/claret-apartments/

The George Urban Boutique Hotel ****: Okulun hemen karşı çaprazında bulunan 4 yıldızlı otel konaklama seçeneğidir. Otel Ese öğrencilerine ve dışarıdan misafirlerine hizmet vermektedir.

Number 11 Hotel ***: Okulun hemen yanında bulunan 3 yıldızlı otel konaklama seçeneğidir. Otel hem Ese öğrencilerine hem de dışarıdan misafirlerine hizmet vermektedir. Roof katında havuzu bulunmaktadır.

The Salini Resort****: St Paul’s bölgesinde bulunan Ese dil kursuna ait olan 4 yıldızlı otel konaklama seçeneği. Araç veya otobüs ile okula 15 dakika mesafededir. Okul – Salini Resort arasında belirli saatlerde ücretsiz servis bulunmaktadır.
Hem tam anlamıyla tatil yapıp hem de Malta’da İngilizce eğitim almak istiyorsanız. Bu konaklama seçeneğini tercih edebilirsiniz. Otelin havuzu dahil tüm olanaklarından yararlanarak güzel bir tatil yapabilirsiniz. Malta’daki en iyi yaz okulu imkanlarına sahip konaklama seçeneği burasıdır. 13-17 yaş arası Ese yaz okulu öğrencileri burada konaklamaktadır.

Ese Öğrenci Yurtlarının Avantajları;

1- Ese okulunun öğrenci yurtlarının hepsinde. Kendi yemeğinizi yapabileceğiniz mutfaklar ve klima bulunmaktadır. Yurtlar merkezi konumda, okula yürüme 2-15 dakika arası mesafelerde bulunmaktadır.

2- Apartlarda sadece Ese öğrencileri bulunmaktadır. Öğrenci yurtlarında Pacaville’ ye gitmeden önce zaman  zaman home partiler yapılmaktadır. Arkadaş çevrenizi oluşturduktan sonra sizde partilere ev sahipliği yapabilirsiniz. Bu partilerde çok eğleneceğinize eminim ?

3- Malta 9 ayı güneşli ve sıcak bir tatil ülkesi olduğu için klima lüx değil ihtiyaç olmaktadır. ESE öğrenci yurtlarının hepsinde klima ve çamaşır makinası, televizyon, ütü mevcut. Bu olanaklar öğrencilere ÜCRETSİZ olarak sunulmaktadır. Bir evde bulunması gereken her şey var diyebiliriz.

4- Odanız, eviniz ESE temizlik görevlileri tarafından. Belirli periyotlar ile temizlenmektedir. Temizlik esnasında çarşaf, yastık kılıfı ve havlularınız temizlik görevlileri tarafından ücretsiz olarak değiştirilmektedir.

5- Ese konaklama seçenekleri arasından öğrenci yurtlarını tercih etmenizi öneririm. Herkes sizin gibi öğrenci olduğu için daha kolay arkadaş edine biliyorsunuz. Öğrenci yurtlarında akşam yemek organizasyonları, özel gün kutlamaları, veda partileri, doğum günü partileri, gibi. Birçok aktivite yaparken pratik yapma şansınız daha çok olmaktadır. Ese’ de konaklama tercihimi soracak olursanız. Central Apartments (Meşhur TANIA FLAT)  kesinlikle.

Aşağıdaki fotoğraflar benim katıldığım Ese Öğrenci partileri ?

Malta Ese Dil Okulunda Türk Öğrenci Oranı 

Malta-Ese-Dil-Okulunda-Turk-ogrenci-oraniMalta Ese dil okulunda çok Türk öğrenci var mı ? En çok merak edilen sorulardan birisidir.
Malta konum itibari ile Ülkemize yakın, iklimimize benzer bir ülke. Abd, İngiltere, İrlanda, Avustralya gibi ülkelere kıyasla Malta dil eğitimi daha ucuz olduğu için. Türk öğrencilerin çok tercih ettiği ülkelerden birisidir.
Malta Ese dil okulunun Türk öğrenci oranını merak edenler için.

Ese resmi sitesinde yıllık bazda ortalama öğrenci portföyünü yayınlamaktadır. Bu oranlar; %10 Türk, %12 Alman, %11 İtalyan, % 9 Avusturyalı %9 İsveçli, % 8 Çek % 7 Hollandalı. Geri kalan milletler Kolombiya, Brezilya, Kore, Fransız,  İspanyol, Libya, Japon vb. olarak dağılım göstermektedir. Ese’de uzun süre eğitim aldım ve okul Malta’nın en kozmopolit okullarından birisi, dünyanın her tarafından öğrenci geliyor.

Öğrenci yoğunlukları okulların tatil zamanlarına göre değişiklik göstermektedir. Türk öğrencilerin nüfusu yaz sezonlarında tüm Ada’da artmaktadır. Ben Malta’da 1.5 yıl kaldım Türkiye’de üniversitelerin kapandığı dönemde. Türk sayısı doğal olarak artmaktadır. Ama bu sizleri korkutmasın. Plaja, geziye, partilere kalabalık ve karışık gruplar halinde gidiyorsunuz. Ve Malta çok kozmopolit bir ülke, nüfusun 4-5 katı kadar her yıl turist gelmektedir.

Türkçe konuşmanız yabancı arkadaşlarınız tarafından ayıplanıyor. Ama bu tamamen size kalmış Malta’ya eğitim için zaman ve para harcıyorsunuz. Arkadaşlar lütfen iki önemli değeri boşa tüketmeyin imkanınız varken İngilizcenizi geliştirin.

Ese-malta-dil-okulu-fiyatlari-2020

Malta Dil Okulu ESE Öğrenci Aktiviteleri

Malta’da İngilizce dil eğitimi alırken ihmal etmemeniz gereken en önemli şeylerden birisi. Malta’nın dört bir yanını gezmek olmalıdır. Malta’nın 4 bir yanında birbirinden güzel doğa harikası plajlar ve turistik yerler bulunmaktadır.
Sosyal aktivite ve geziler konusunda ise Ese dil kursu öğrencilerine her hafta. Ücretli ve ücretsiz olmak üzere gezi ve aktivite programları sunmaktadır. Bu programlar her hafta değişmektedir. Danışmanlardan ve okul panosundan haftalık programları takip edebilirsiniz. Aktivite programları en fazla olan dil okullarından birisi ESE School Malta’dır.

Başkent Valetta turu, Mdina turu, Gozo-Comino ada turları. Plaj turları, Müze turları, Tekne turları, dalış ve tırmanış gibi aktiviteleri. Okul öğrencileri ile birlikte yapabilirsiniz. Bu turlar ile tatilinizin keyfini çıkarırken. Yabancı arkadaşlarınızla birlikte pratik yapma şansı bulabilirsiniz.

Malta Ese Dil Okulu Paceville Partileri

Arkadaşlar burayı ayrı bir başlık altında incelemek istedim. Çünkü bana göre gerçekten önemli bir husus, ne demek istediğimi gittiğinizde daha iyi anlayacaksınız.
Malta Avrupa’da eğlencenin merkezlerinden biridir desek abartmış olmayız. St Julians bölgesinde bulunan Paceville Street (Malta barlar caddesi). Malta’nın en ünlü club ve eğlence merkezlerinin bulunduğu bölgedir. Sabahlara kadar partiler devam eder sabah 8 hatta 10 a kadar açık gece kulübü (bkz:Clique Club)  mevcuttur. Eğlencenin merkezindeyken de tadını çıkarmamak olmuyor. Durum böyle olunca Malta dil okulları. Öğrencileri için özel Paceville etkinlikleri organize etmekte. Ese dil okulu öğrencilerini eğlendirmekte hayli başarılıdır?

Malta-ese-dil-okulu-partileri

ESE her hafta belirli gece kulüplerine etkinlik düzenlemektedir. Bu etkinliklerde öğrencilere free ticket biletleri verilmektedir. Bu biletler ile ücretsiz olarak içecek alabilirsiniz. Aşağıdaki fotoğrafta örnekler mevcut:)

malta-barlar-caddesi-paceville-min

Ese Malta Yaz Okulu

18 yaş altı eğitimde, ESE Malta’nın en iyi yaz okulu programına sahiptir desek abartmış olmayız. Bu program 8-17 yaş grubu için tasarlanmıştır. Program dahilinde 18 yaş altı eğitim meteryalleri sunmaktadır. Öğrenciler kendi yaş grupları ile eğitim almaktadır. Junior Club programı; 9-13 yaş, Teen Club programı; 14-17 yaş.

Ese Malta yaz okulu öğrencileri için aile yanı konaklama ve 4 yıldızlı bir otel olan Salini Resort seçeneğini sunmaktadır. Öğrenciler 4 yıdızlı Salini Resort otelin içerisinde bulunan 18 sınıfta eğitim almaktadir. Malta yaz okulları arasında eğitim ve konaklamanın aynı çatı altında sağlanabildiği tek okuldur.

17 yaş grubuna kadar olan öğrenciler için. Yaş gruplarına özel ayrı programlar ve etkinlikler düzenlenmektedir. Malta yaz okulları arasında en büyük organizasyona ve öğrenci sayısına sahiptir. ESE Malta yaz okulu programında aynı anda 500-600 öğrenciye kadar eğitim verebilmektedir.

Salini Resort 2 açık ve 1 kapalı havuzlu ve kendi plajı ve lüx ve şık odalara sahiptir. Öğrenciler son derece temiz ve güvenilir bir şekilde konaklatılmaktadır. Tesis içerisinde 7/24 açık okul ofisi ve otel resepsiyonu bulunmaktadır. Öğrenciler acil durumlarda görevlilerden yardım alabilmektedir.

ese malta yaz okuluMalta Ese yaz okulu öğrencilerine özel pazar günleri hariç. Her gün 2 aktivite/gezi içeren aktivite programları mevcuttur. Yaz okulu öğrencileri için her ay 26 farklı aktivite programı bulunmaktadır. Tüm aktivite programları okul stafları gözetiminde yürütülmektedir.

Ayrıca 10-16 yaş arasında futbolu seven öğrenciler için. ESE – AC Milan ortaklığı ile Ese yaz futbol kamp programı bulunmaktadır. Öğrenciler hafta içi her sabah 09:00 – 12:00 saatleri arasında. Profesyonel futbol antrenman programına katılmakta. 14:00 – 17-30 saatleri arasında İngilizce eğitimi almaktadır. Daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ese Salini Resort Videosunu buradan izleyebilirsiniz.

Ese Malta Herşey Dahil Paket Sunduğu Hizmetler

 • Hava alanına indiğinizde okul görevlisi size bir dosya teslim etmektedir. Bu ESE hoşgeldin paketinin içerisinde;
  İndirimli yemek kuponları, dosya, ese not defteri, ücretsiz Valletta şehir turu.
 • Havaalanı transferi (Tek yön)
 • Her Pazartesi Welcome partileri, Cuma-Cumartesi günleri Paceville partileri ve free drink imkanı. Okul partileri zaman zaman hafta içi de yapılmaktadır ?
 • Okul binası ve yurtlarda Ücretsiz Wi-fi.
 • Öğrenci yurtlarının hepsinde ücretsiz klima ve ücretsiz çamaşır makinası imkanı. (bazı okul yurtlarında 5€ gibi ücretler alınmakta).
 • Ese dil kursuna kayıt olduktan sonra. Kurs bitiş tarihinden itibaren 3 ay süre ile kullanabileceğiniz. E-learning ücretsiz online eğitim programı. Ayrıca Ese okul kitaplarını da ücretsiz olarak vermektedir.
 • Yaz sezonlarında Ese plajına ücretsiz giriş imkanı. 

ESE Malta Dil Okulu Yorumları

2018-2019 yılları arasında ESE’de dil eğitim aldım okulum ve gerçekten eğitim kalitesi olarak en iyi Malta dil okullarından birisidir. Okulu seçerken bende yorumlara göre tercih yapmıştım aslında. Öğretmenler ve okul çalışanları son derece profesyonel ve yardımsever. ESE dil okulu Malta’nın en büyük ve köklü dil okullarından birisidir. Ese Malta’da kaliteli İngilizce dil eğitimi alınabilecek okullardan birisidir. Eğer Ese dil okulunu seçerseniz bir çok avantajınız olacak. Okul kozmopokit ve dünyanın her yerinden gelen öğrencilerine eğitim vermektedir. Eğer eğitim için ayırdığınız bütçeniz yeterli ise Malta ESE dil okulunu tercih edebilirsiniz. Okul beklentilerinizi ve ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır.

ese-dil-okulu-malta-yorumlari

Ese Dil Okulu Maltanın Neresinde

Ese Malta okulu Malta’nın neresinde diye merak edenler için. Malta’nın en hareketli bölgelerinden birisi olan St Julian’s bölgesinin merkezindedir. Ese okulunun en büyük avantajlarından birisi konumudur. Turistlerin çokça ziyaret ettiği bir bölgededir. Sahile yürüme 4 dk, Malta barlar caddesine (Paceville) 3 dk, By Street alışveriş merkezine 5 dk, Cafe Cuba’ya 5dk. Malta’nın en güzel marinalarından olan Portomaso Marina’ya 3 dk. mesafededir.
Okul Malta’nın en hareketli bölgelerinden birinde olduğu için tüm ihtiyaçlarınızı yürüme mesafesinde halledebilirsiniz.
Malta Ese School adresi; Triq Paceville, San Ġiljan, Malta.

Malta Dil Okulu ESE’nin İngilizce Eğitimde Aldığı Ödüller

Malta’da bulunan okullar arasında en kurumsal anlayışa sahip okullardan biri olarak. Malta dil okulu ESE, çeşitli tarihlerde çeşitli kurumlarda ödüller kazanmıştır. Türkiye merkezli olan UED (Uluslararası Eğitim Danışmanları Derneği) tarafından en iyi Malta İngilizce Dil Okulu ödülünü kazanmıştır. Bu ödül kendilerine 2013 yılında verilmiştir.

ESE, aynı zamanda çeşitli tarihlerde de dünyanın çeşitli eğitimcilerinin oylamasıyla katıldıkları. Educationstars’tan ödül almaya hak kazanmıştır. Ödülü Malta’nın en iyi dil okulu kategorisinde alan okulumuz. Bu ödülü defalarca kazanarak bir dil okulu başkenti olan Malta’da ve aynı zamanda Avrupa’da prestij kazanmıştır.

Ese Dil Okulu Konumu ve Sınıfları

Okulumuzun yerleşkesi, diğer okullara kıyasla, hem mekan hem de yapı olarak en iyi konumda olan dil kurslarındandır. Tarihi güzellikleri ve eşsiz deniz manzaralarına sahip olan. St. Julian’s şehrinde bulunan okul, denize 5 dakikalık mesafededir. Çevresinde banka, posta ofisi, kafe ve restoranların bulunan okulun. Oldukça geniş ve rahat sınıfları bulunmaktadır.

Bu link üzerinden ESE dil kursu içerisinde 3 boyutlu viral tur atabilirsiniz; https://ese-edu.com/ese-virtual-tour/

Aynı zamanda okulun içerisinde kafeterya da bulunmaktadır. Bu ortak alan içerisinde öğrenciler birbiriyle tanışıp yeni arkadaşlıklar kurabiliyorlar. Burada eğitim görecek öğrencilerimiz için. Okulun bir diğer avantajı. Okul binası içerisinde öğrencilerin kalabilecekleri rezidans daireler olmasıdır. Kısa süreli dil eğitimi için gidecek öğrenciler tercih edebilirler.

Sizler ESE Malta Dil kursuna’na kayıt olduğunuz zaman. Sizler için okulun diğer öğrencileri tarafından çok güzel bir karşılama partisi yapılıyor. Bu sayede, okulda bulunan öğrencilerle hemen kaynaşıp yeni arkadaşlar edinebiliyorsunuz.

Ülkenin en çok turist çeken şehirlerinden biri olan ve aynı zamanda yerli halkının ana dili olarak. İngilizce kullandığı St. Julian’s İngilizce öğrenmek için siz öğrencilerimize eşsiz fırsatlar sunuyor.

ESE Malta İngilizce Dil Okulu Eğitim Kalitesi

Okul bugüne kadar almış olduğu birçok ödül ve sertifikayla kalitesini kanıtlamış durumda. Sizlere de bu kaliteli eğitimi en iyi şekilde yönlendirmek isteyen eğitimciler. Sizin seviyenize göre sizlere eğitim vermeyi hedefliyorlar.

Seviyenize göre sınıflara ayrılabileceğiniz bu okulda, çeşitli etkinliklere katılacak ve birçok projeye katılacaksınız. Bu da sizin için oldukça verimli geçen bir eğitim dönemi olacak. Hem eğlenceli hem de öğretici bir eğitim anlayışına sahip olan ESE Malta dil kursunda. İngilizce dilini öğrenmeniz çok uzun sürmeyecek. Ese resmi sayfasını buradan inceleyebilirsiniz. Ayrıca Ese Malta dil okulu yorumlarını mutlaka okuyun.

ESE Malta Dil Okulunda Sunulan Kurs Programları;

 • Genel İngilizce
 • Yoğun İngilizce
 • İş İngilizcesi
 • Cambridge, IELTS ve TOEFL hazırlık kursları
 • Business English
 • 9-17 yaş Junior yaz dil okulu kampları
 • 50 yaş üzeri programlar
 • Üniversite hazırlık programlar

ESE School Malta Kurs Programını buradan görebilirsiniz.

Ese-dil-okulu-kurs-programi

ESE Dil Okulu Soru Cevap

[toggle title=”ESE Dil Okulu Nerede?” state=”open”]Okulun yeri turistik bölgelerden birisi olan. Malta St. Julians şehrinin Paceville bölgesinde. Bu bölgede ünlü restoranlar, casinolar, kafeler, barlar caddesi, büyük marketler vb. her şeye yürüme mesafesinden ulaşabilirsiniz. Malta barlar caddesine 150mt uzaklıktadır. Malta dil okulları arasında konum olarak en iyi okullardan birisidir.[/toggle]

[toggle title=”Malta ESE School Nasıl?” state=”close”]ESE Malta adasındaki en kaliteli ve güzel okullardan birisidir. Benim Malta öğrencilik hayatım ESE ile başladı ve okulumu çok seviyorum. Maltanın en büyük ve en prestijli eğitim kurumlarından birisidir. Okul öğrencilerine her açıdan birçok avantaj sağlamaktadır. Kendinizde ESE Malta dil okulu yorumlarını araştırabilirsiniz. Ne demek istediğimi daha iyi anlayacaksınız.[/toggle]

[toggle title=”Malta ESE Dil Okulu Fiyatları Nasıl?” state=”close”]Malta ESE dil okulu fiyatları kalitesine göre iyi seviyededir. Ödediğiniz paranın hakkını alabileceğiniz bir okuldur. Konaklama seçeneklerine göre fiyatlar değişmekte olmaktadır. Ekonomi konaklamaları da en az Superior konaklama kategorisindedir. 3 Aylık Ese Malta dil okulu fiyatları 2024 yılı için 3870€ dan başlamaktadır.
6 Aylık Ese dil okulu fiyatları ise 7110€ dan başlamaktadır. Bu fiyatlar uçak bileti dahildir. Uçak biletsiz ESE fiyatları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ayrıca yılın belirli dönemlerinde Firmamızın ESE Malta dil okulu indirimleri olmaktadır. Eğer sizde ESE dil okulunda eğitim almayı düşünüyorsanız fiyatlarımızı öğrenmeden Malta’ya gitmeyiniz:) [/toggle]

[toggle title=”ESE Dil Okulu Konaklama Seçeneği Hangisi Olmalı?” state=”close”]ESE Konaklama seçeneği olarak öğrencilerine çok geniş bir yelpaze sunmaktadır. Yukarıda konaklama seçeneklerini tek tek anlattık. Eğer yeterli bütçeniz varsa ve lüx bir konaklama da kalmak istiyorsanız. Okul ile aynı caddede bulunan Superior konaklama olarak Central Apartments (Tania Flat) tercih ediniz. Zira okul ile aynı caddede bulunan bir konaklama seçeneğidir.

Eğer ekonomi konaklama için 3 farklı apartmanı bulunmaktadır. Superior kategorisinde 2 apartmanı bulunmaktadır. Superior Plus seçeneğinde 1 apartmanı bulunmaktadır. Otel konaklama seçeneğinde 3 yıldızlı 1 otel, 4 yıldızlı 2 otel konaklama seçeneği mevcuttur. [/toggle]

[toggle title=”ESE Dil Okulunda Türk Çalışan Mevcut Mudur?” state=”close”]Malta dil okulları arasında en büyük okullardan birisi ESE’dir. Ese Malta’da okulunun 15 farklı milletten çalışan bulunmaktadır. Gerekli durumlarda Türkçe bilen çalışan mevcut. Gerekli durumlarda kendi dilinizde derdinizi anlatabilirsiniz. ESE öğrenci memnuniyetine önem veren bir okuldur. Herhangi bir sorun yaşadığınızda sorunun hızlı bir şekilde çözülmesi için. Okul yönetimi somut adımlar atmaktadır. Ayrıca okul binasında 7/24 hizmet veren resepsiyon mevcuttur. Biz Maltaliyiz Yurtdışı eğitim danışmanlığı olarak Malta’da her zaman yanınızdayız. Herhangi bir sorun ile karşılaşırsanız giderilmesi için hemen somut adımlar atmaya hazırız.[/toggle]

[toggle title=”Okul Sınıfları Kaç Kişliktir?” state=”close”]Malta dil okulları arasında okul binası olarak tasarlanan ve inşa edilen nadir okullardan birisidir. 60 sınıflığı ile öğrencilerine hizmet vermektedir. Sınıflar maksimum 12 kişilik olmaktadır.[/toggle]

[toggle title=”ESE Dil Okulunun Öğrencilere Sağladığı Sertifikalar Nelerdir?” state=”close”]Yukarıda da belirttiğimiz üzere. Malta dil okulları arasında en çok eğitim akreditasyonuna sahip olan okul konumundadır. Öğrenciler kurslarını tamamladıktan sonra uluslararası gerçeli bir serfitikaya sahip olmaktadır.[/toggle]