Eğitim, bireylerin kariyerlerini şekillendiren ve hayallerini gerçekleştirmelerine yardımcı olan önemli bir adımdır.

Maltalıyız.com son yıllarda artan Malta dil okulları sayısı ve bu doğrultuda artan talebi şeffaf ve güvenilir bir politika ile  karsılamayı hedeflemektedir. Malta’da birebir kurduğumuz okul bağlantılarımız, kendi deneyimlerimizden yola çıkarak hazırladığımız bilgilendirme sistemleri ve güncel fiyat poliçelerimiz ile Malta’da dil eğitimi almak isteyen her öğrencinin yanında olmaktayız.

Malta’da yerleşik olarak bulunan TEK ACENTAYIZ!

Maltaliyiz yurt dışı eğitim danışmanlığı Malta’da yaşamış ve yaşamaya devam eden kişiler tarafından kurulmuş bir oluşumdur. Amacımız ada ile ilgili tüm bilgileri öğrencilerimiz ile paylaşarak Malta dil okullarından en iyi şekilde yararlanmanızı sağlamak ve süreç içerisinde ada’da sizinle birlikte olmaktır.

Dil eğitimi için Malta’yı tercih eden öğrencilerimize kaliteli iş birliği sunmak süreç hakkında bilgilendirmeleri yapmak ve öğrencilerimiz Malta’dayken de ulaşılabilir olup destek sağlamak Maltalıyız.com ailesinin görevidir.

Vizyonumuz;

2017 yılı sonlarında tanıştığım Malta’da 1 Yıllık eğitim aldım. Bu süreçte çeşitli eğitim kurumlarında dil eğitimi alırken gözlemleme fırsatı da buldum. Gözlemlerim neticesinde yaklaşık bir yıldır planladığım projemi hayata geçirerek 2018 yılı sonunda Maltaliyiz yurtdışı eğitim firmasını resmi olarak hayata geçirdim. Biz, Malta genelindeki eğitim kurumları ve öğrenciler arasında bir köprü oluşturarak, öğrencilerimizin eğitim hayallerini gerçekleştirmelerine yardımcı oluyoruz.

Şirketimizin Malta ayağını temsil eden temsilcilerimiz ile birlikte çıktığımız bu yolda aynı zamanda yakın dostluğumuzdan aldığımız güç ve tecrübelerimiz ile öğrencilerimize, Malta’daki eğitim süreleri boyunca destek olmayı görev ediniyoruz. İngilizce dil eğitimi için Malta’ya gelecek öğrencilere de başta güvenilir, şeffaf ve kaliteli bir hizmet sunmak en önemli ilkelerimizi oluşturmaktadır.

Vizyonumuz, Malta’da eğitim alan her Türk gencinin eğitimini en iyi ve verimli şekilde almasını sağlamaktır. Vatanımıza değer katacak nesillerin yetişmesine bir nebzede olsun yardımcı olabilmektedir.

Misyonumuz;

Maltaliyiz Yurtdışı Eğitim’in temel misyonu, her öğrencinin eğitim hedeflerini gerçeğe dönüştürmesine yardımcı olmaktır. Misyonumuz, öğrencilerimizin hayallerini ve hedeflerini anlamak, onlara en iyi eğitim fırsatlarını sunmak ve başarılı bir yurtdışı eğitim deneyimi yaşamalarını sağlamaktır. Bu, onların kişisel ve mesleki gelişimlerine katkıda bulunurken, dünya genelinde rekabet avantajı elde etmelerine yardımcı olmamız anlamına gelir.

Aynı zamanda etik değerlere bağlılığımız da temel bir ilkedir; dürüstlük, şeffaflık ve güvenilirlik, tüm ilişkilerimizin temelini oluşturur.

Maltaliyiz Yurtdışı Eğitim olarak, her adımımızda bu değerleri benimsemekteyiz. Öğrencilerimizin başarısını ve mutluluğunu ön planda tutuyoruz. İhtiyaçlarınızı anlamak, hayallerinizi gerçekleştirmenize yardımcı olmak ve geleceğinizi parlaklaştırmak için buradayız.

Değerlerimiz: Öğrenci Odaklılık, Öğrenci Memnuniyeti ve Etik Değerler

Maltaliyiz.com ailesi olarak Malta’da dil eğitimi alacak öğrenciler için;
Amacımız sadece katalog üzerinden okul tercihi yaptırmak değil, öğrencinin talebi doğrultusunda en uygun okul seçimini birlikte yaparak, eğitim süresince mutlu olmalarını sağlamaktır.

Dil eğitimi süresi boyunca şirket olarak öğrencilerimize iyi bir rehberlik hizmeti sunmak.
Malta dil okulları adına edinilmiş tecrübelerden yola çıkarak verimli bir eğitim dönemi geçirilmesini sağlamak, bunları aileler ile öğrencilerimizle paylaşmak ve öğrencilerimizi yönlendirmektir.

Malta ve Malta’da İngilizce dil eğitimi ile ilgili tüm sorularınız için bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz. Sizleri de Maltaliyiz ailesinde görmekten mutluluk duyarız.

Eğer sizde Malta’da dil eğitimi almak istiyorsanız tecrübelerimizden yaralanmak için bizimle iletişime geçiniz.

İnstagram

Youtube