Linguatime Malta Dil Okulları, 20 yıllık tecrübesiyle Malta’da kaliteli İngilizce dil kursları sağlayan profesyonel bir İngilizce dil okuludur. Okul turistlerin ve ada halkının uğrak gezi noktalarından biri olan Sliema bölgesinde yer almaktadır. Merkezi bir konumda olan Linguatime dil okulu bir çok yere yürüme mesafesinde olup denize sıfır sınıfları ile diğer dil okullarından konum itibari ile daha avantajlıdır. Bunun yanında bölgede mağazalar, restoranlar, barlar, kafeler ve bankalar da dâhil olmak üzere ihtiyacınız olan her şeyi kolayca yürüme mesafesinde bulabileceksiniz.

Malta’da bir dil okulu seçerken akreditasyona sahip olduğundan emin olmanız önemlidir. Maltaliyiz.com ailesi olarak sizlere yalnızca akreditasyonu olan okulları sunmaktayız. Akredite olan okullar, söz konusu derneklerin kalite yönetim kurulu tarafından sıklıkla izlenir, ziyaret edilir ve kontrol edilir. Akredite, okulun yüksek kalitede olmasını ve hizmetlerinde sürekli gelişmesini sağlar. Linguatime Malta Dil Okulları, FELTOM ve EFL izleme kurulu tarafından akredite edilmiştir. Malta hükümet yetkilileri tarafından lisanslanmıştır ve uluslararası alanda da IALC tarafından akredite edilmiştir. Uluslarası geçerliliği ve güvenirliliği oldukça yüksek olan bu okulda Maltaliyiz.com ayrıcaklıklarıyla hemen dil eğitiminize başlayabilirsiniz. Kayıt olmak için bizleri aramanız yeterli.

Linguatime Malta Dil Okulunun Avantajları

 • Linguatime dil okulunu diğer okullardan ayrıcan en önemli özelliği FELTOM Milli Eğitim Bakanlığı tarafından tanınmış ve akredite edilmiş bir okuldur.
 • Eğitim seçeneği çeşitliliği ile diğer okullara göre daha çok seçenek bulunmaktadır.
 • Diğer okullara nazaran fiyat konusunda oldukça ekonomiktir.
 • Okulun konumu Malta Uluslararası Havaalanına çok yakındır ve ulaşım konusunda hiç sorun yaşanmamaktadır.
 • Konaklama seçenekleri, her yere yürüme mesafesi ve yakın çevrede sosyal alanlar diğer okullara göre fazladır.
 • Sizlere her zaman yardımcı olucak  7/24  danışmanları bulunmaktadır.
 • Eğitim sınıfları son derece ferah ve az öğrenci kapasitelidir.
 • Profesyonel ekibi işini son derece dikkate almaktadır. Aynı zamanda bir arkadaş olarak size destek olmaktadırlar.

[cp_popup display=”inline” style_id=”4203″ step_id = “1”][/cp_popup]

Malta Linguatime Dil Okulu Fiyatları 2023

Aşağıdaki Malta 2021 fiyat listesi sayesinde Malta’da dil okulu deneyimizin fiyatlarına bakabilirsiniz ayrıca deneyimli ekibimizle iletişime geçip fırsatlardan ve avantajlardan yararlanma imkanına sahip olabilirsiniz. Bu fiyatlar 2021 yılı boyunca Maltalıyız.com için geçerlidir. Maltalıyız ekibi olarak öğrencilerimize en iyi fiyat tarifesini sunmaktayız.

Konaklama Tipi 4 hafta 6 hafta 8 Hafta 12 Hafta 24 Hafta
Öğrenci Evi (1 kişi ) 1918 2804 2685 3839 6865
Öğrenci Evi (1 kişi SUİT oda ) 2181 3104 3085 4439 8065
Öğrenci Evi (3-4 kişi) 1254 1808 2125 2999 5425
Öğrenci Evi (2 kişi) 1458 2114 2405 3419 6145

Edit Table

Malta Linguatime Konaklama Seçenekleri

Linguatime malta dil okulu öğrencilerine çeşitli konaklama imkanları sunmaktadır. Fiyat tarifesi olarak her öğrenci bütçesine uygun konaklama imkanlarını sunmaktadır. Linguatime dil okulu sahip oldukları binaları apart sistemlerine çevirerek her odada ortalama 6 veya tek ve çift kişilik odaları tercih edebilirler.

Linguatime Malta Self-CateringLinguatime Aile Yanı Konaklama ve Linguatime Malta Otel Konaklama seçeneklerinin hepsi mevcuttur. Öğrencilerimiz bizlerinde yardımıyla kendilerine ve bütçelerine en uygun konaklama imkanlarından yararlanabilirler.

 

Linguatime Malta Self-Catering: Dünya’nın dört bir yanından gelen öğrencilerle konaklama imkanı sağlayan self-catering evlerimiz öğrencilerin farklı kültürleri tanıma ve ada hayatına daha kolay adapte olmanızı sağlamaktadır. Ayrıca diğer dil öğrenmeye gelen diğer öğrencilerle tanışma fırsatı yakalayıp aynı odalarda kalabilirsiniz. Kendin pişir-kendin ye dailerde 5 veya 8 öğrenci konaklayabilmektedir. Ortak kullanım alanlarında yemeklerini yiyebilir ve bütçenize katkı sağlayabilirsiniz. Odalar iki haftada bir temizlenmekte olup dairelerde ; tek kişilik oda, iki kişilik oda ve üç dört kişilik odalar bulunmaktadır. Okula 10 dk yürüme mesafesindedir.

Linguatime Aile Yanı Konaklama: Linguatime ekibi tarafından okulun yakın çevresinden bulunan ve ailelerin İngilizce bilmesine özen gösterilerek bulunan ve sıklıkla kontrol edilen evlerimiz sizleri Malta’nın kültürü ve yaşam tarzı hakkında bir çok eşsiz deneyim katıcaktır. Dilerseniz ek bir ücret ödeyerek tek kişilil odada dilerseniz en fazla dört kişi kalınan odaları tercih edebilirsiniz. Sabah kahvaltı ve akşam yemeği de pakete dahildir. Odalar; tek kişilik, iki kişilik, üç ve dört kişilik yada tek kişilik odalarda konaklama yapabilirsiniz.

Linguatime Malta Otel Konaklama: Sliema ve St Julians’ta sahil boyunda bulunan mükemmel deniz manzaralarına sahip olan otelleri tercih etmek isterseniz Linguatime dil okulunda o danışmanlarımız size yardımcı olucaktır.

Linguatime Malta Dil Okulunda Sunulan Kurs Programları;

 • Genel & Yoğun İngilizce
 • İş İngilizcesi
 • Dil Sınavına Hazırlık
 • Öğretmen Eğitimi
 • Özel Dersler

Okul Video

Aşağıda bulunan resmin içindeki play butonuna basarak Linguatime Malta Dil Okulları hakkında bilgi veren video içeriğine ulaşabilirsiniz. Okul hakkında sorularınız için bizlere ulaşmayı ihmal etmeyin!

Sık Sorulan Sorular

Linguatime Dil Okulu Nerede ?

Linguatime Malta Dil Okulu turistlerin ve ada halkının uğrak noktalarından biri olan Sliema bölgesinde yer almaktadır.

Linguatime dil okulu akreditasyona sahip mi ?

Evet Linguatime dil okulu FELTOM ve EFL izleme kurulu tarafından akredite edilmiştir.

Linguatime dil okulu konumu merkezi mi ?

Linguatime dil okulu her yere yürüme mesafesindedir. Etrafında mağazalar, restoranlar, barlar, kafeler ve bankalar bulunmaktadır.