clubclass-maltaMalta Clubclass Dil Okulu 1999 Yılında Malta’ya göç etmiş İngiliz bir aile tarafından kurulmuştur. 2012 yılında okul Londra şubesini açmışlardır. Öğrencilerine daha uygun fiyatlı İngilizce dil kursu seçenekleri sunmaktadır. En Ucuz Malta dil okulu arayan öğrenciler. Clubclass İngilizce dil okulunu değerlendirebilirler. Okul kurs ve konaklama ücretleri olarak uygun fiyat politikası izlemektedir. Clubclass’ ta 3 ay eğitim aldım yazımda sizlere tüm deneyimlerimi ve gözlemlerimi paylaşacağım. Malta Clubclass Dil Okulu ile ilgili tüm her şey yazımızda..

ClubClass 22 yıllık tecrübesiyle öğrencilerine hizmet veren büyük ve global bir dil okuludur. Malta’da İngilizce dil okulları arasında kendini kanıtlamıştır. Swieqi bölgesinde bulunmaktadır. Paceville gibi merkezi konumlara yürüme 10 dk. mesafededir. Clubclass Malta FELTOM, WYSETC, ALTO, CSN gibi kurumlarla akredite olmuş. Malta eğitim bakanlığı tarafından onaylı bir okuldur.

Clubclass Fiyat/Performans açısından öğrencilerin memnun kaldığı Malta dil okulları arasındadır. Okul yönetimi ve öğretmenleri işlerinde profesyonel kişilerdir. Malta Clubclass okulu bir tatil kompleksinin içerisinde kurulmuştur. İçerisinde Havuz, Spor salonu, aerobik salonu. İnternet cafe, Cafe ve Restoran barındırmaktadır. Tam anlamıyla İngiliz kültürü ile yönetilen okul eğitim konusunda disiplinlidir. Öğrenci koordinatörü Linda devamsızlığa aşırı önem vermektedir. Çok devamsızlık yapmamanızı öneririm ?

Malta-clubclass-dil-okulu

Clubclass aktivite programlarına önem veren Malta İngilizce dil okullarından birisidir. Öğrenci kapasitesinin yüksek olmasından dolayı. Öğrencilere her hafta farklı aktivite programları sunmaktadır. Öğrenci sirkülasyonu fazla eğlenceli ve hareketli bir okuldur. En uygun Malta dil okulları arasında bulunan ClubClass eğitim kalitesi ile göze çarpmaktadır.

Malta Clubclass Dil Okulu Avantajları

 • Öğretmenleri gerçekten kaliteli, işlerinde uzman ve öğrencilerin üzerine düşüyorlar.
 • Malta ClubClass dil okulu öğrenciler için hazırladığı aktivite programları çok fazla.
 • Malta’daki ucuz dil okulları arasında kalitesiyle göze çarpmakta. Uygun fiyatlı Malta dil okulu arayanlar için. Tercih edilebilecek en iyi okullardan bir tanesi.
 • Global bir okul dünyanın her yerinden gelen öğrencilerine eğitim vermekte.
 • Konum olarak ST Julians bölgesine çok yakın 10 dk yürüme mesafede olan Swieqi bölgesinde. Tüm ihtiyacınızı yürüme mesafesinde karşılayabilirsiniz. Paceville (barlar caddesi) yürüyüş mesafesinde.
 • Malta ClubClas dil okulu tatil kompleksi içerisinde kurulmuştur. İngilizce öğrenirken tatil yapabilirsiniz. Kampüsün içerisinde bulunan havuz, spor salonu gibi imkanlardan. ÜCRETSİZ olarak yararlanabilirsiniz.
 • Malta’da Türk çalışanı bulunan enden okullardan birisidir. Kendi dilinizde konuşabileceğiniz bir danışmanınızın olması yurt dışında her zaman avantajlıdır.

[cp_popup display=”inline” style_id=”4203″ step_id = “1”][/cp_popup]

Malta En Ucuz Dil Okulu

 Avantajlardan en büyüğünü en sonra bıraktık. 2023 yılı için Malta en ucuz dil okulu Clubclassdır. Türk öğrencilerine özel indirimli herşey dahil dil okulu paket programları sunmaktadır. Bu kampanya ile 2023 yılı için en ucuz Malta dil okuludur.

Clubclass Malta Dil Okulu Fiyatları 2023

Clubclass Malta Dil Okulu Fiyat olarak ekonomik seçenekler sunmaktadır. Uygun konaklama ve kurs seçenekleri ile hizmet vermektedir. Türkiye pazarı için kampanyalı her şey dahil paket okul fiyatları sunmaktadır.
Her şey dahil Malta dil okulları arasında en ucuz olarak Clubclass’ın fiyat olarak öne çıkmaktadır.

En uygun fiyatlı Malta dil okulları arayanlar için. Tercih edilebilecek güzel okullardan birisidir. Malta dil okullarında indirim, Malta uçak biletlerinde indirim, yemek fişi olanakları. Sürpriz hediye ve fırsatları Maltalıyız.com’da bulabilirsiniz. Sizlere sunduğumuz Malta Yabancı Dil Okulları hizmetlerinde. Çeşitli fırsatlardan ve kampanyalardan faydalanmak için bizimle iletişime geçin.

Clubclass Malta Dil Okulu Konaklama Türleri

Malta Clubclass konaklama olarak öğrencilere uygun fiyatlı konaklama seçenekleri sunmaktadır. Clubclass konaklama seçenekleri daha çok ekonomik kesime hitap etmektedir. Konaklamalar genel olarak okula yakın ve son derece TEMİZDİR. 

ClubClass malta dil kursu öğrencilerine her bütçeye uygun geniş yelpazede konaklama imkanı sunmaktadır. Bu konaklama seçenekleri şöyledir;

 • ClubClass Öğrenci Evleri; Clubclass Student House olarak tanımlanan öğrenci evi konaklamaları meşhurdur. Okul binasını hemen karşı sokağında bulunan 1-2 dakika yürüme mesafede bulunan öğrenci evleridir. Öğrenciler büyük villa tarzı evlerde 10-12 kişi olarak konaklamaktadır. Biraz kalabalık olsa da en uygun konaklama seçeneğidir. Görevliler tarafından haftalık olarak temizlenmekte havlu ve çarşaflar değişmektedir.
 • Garden View (Yurt) Konaklama; Okulun en gözde konaklama seçeneğidir. Okulun hemen üst katında bulunan öğrenci yurtlarıdır. Konaklamanızın okul ile aynı binada olması öğrenciler için büyük avantaj sağlamaktadır.  Clubclass Garden View konaklama seçeneğinde 1 banyolu ve 2 banyolu oda seçenekleri bulunmaktadır. 2 seçenek arasında haftalık cüzi miktarda fiyat farkları bulunmaktadır. 2 banyolu oda seçenekleri daha büyük ve ferahtır. Tercihimi soracak olursanız Garden View 2 banyolu oda seçenekleri daha iyi bir seçenektir.

2023 Yılında Okul konaklama kapasitesini arttırmış ve Sunshine Courte (Sliema) ve Amber Courte (Swieqi) gibi yeni konaklama seçenekleri eklemiştir. Bu iki konaklama seçenekleri son derece modern ve güzeldir.

 • Residence (Yurt) Konaklama; Malta ClubClass Dil Okulunun hem karşısında bulunmakta. 2,3,4 yatak odalı dairelerden oluşan konaklama seçeneğidir. Ortak mutfak ve Televizyon salonu bulunmaktadır. Görevliler tarafından haftalık olarak temizlenmekte havlu ve çarşaflar değişmektedir.
 • Aile Yanı konaklama (Standart ve ya Superior) ; Okula 5-20 dk arasında yürüme mesafede + Kahvaltı ve Akşam yemeği ücrete dahil.
 • Tek Yatak Odalı Apart; Okul tatil köyü konsepli bir kompleksin içerisindedir ve bu apart daireleri 2. katta bulunmaktadır. İçerisinde banyo, mutfak, TV, gibi imkanlar bulunmaktadır. Apart daireleri haftalık olarak temizlenmekte havlu ve çarşaflar değişmektedir.
 • İki Odalı Apart Dairesi; Okulun içerisinde bulunan apart daireleri. İçerisinde banyo, mutfak, TV, gibi imkanlar bulunmaktadır. Apart daireleri görevliler tarafından. Haftalık olarak temizlenmekte havlu ve çarşaflar değişmektedir.
 • ClubClass Öğrenci Hosteli; Clubclass Malta dil okulu binasının yanında bulunmaktadır. Toplamda 15 yatak odalı ve her odaya ait banyo, ortak mutfak alanı bulunmaktadır. Hostel odaları görevliler tarafından haftalık olarak temizlenmekte. Havlu ve çarşaflar değişmektedir.

malta-clubclass-dil-okulu-turk-ogrenci-orani

Malta Clubclass Dil Okulu Türk Öğrenci Oranı

ClubClass Malta’daki büyük okullardan ve öğrenci sayısı oldukça fazla olan bir dil okuludur. Okulun öğrenci portföyü daha çok ekonomik Malta dil okulu isteyen öğrencilere yöneliktir. Türkiye’deki kur yüksekliği engelini aşmak için Türk öğrencilerine özel kampanyalar yapmaktadır. Durum böyle olunca Türk öğrenci oranı. Malta Clubclass dil okulunda yüksektir.
3 ay Clubclass okulunda eğitim aldım öğrenci portföyü olarak genelde. Kolombiya, Brezilya, Türk, Rus, Arjantin, İtalyan, İspanyol, Kore, Japonya, Şili, Ukrayna gibi ülkelerden öğrencilerden oluşmaktadır. Malta Clubclass Shcool dünyanın her yerinden öğrencinin. Dil eğitimi aldığı global okullardan birisidir. O yüzden çok ulusludur yani dünyanın her bölgesinden öğrenciler gelmektedir.
Öğrenci yaş ortalaması Malta ClubClass İngilizce dil okulda; 18-28 Yaş %42, 26-35 Yaş %26, 18 Yaş altı %15, 36-45 Yaş %10, 46 Yaş üzeri %7 gibidir.

Malta Clubclass Dil Kursu Aktiviteleri

Club class Malta dil kursu büyük ve öğrenci sayısı yüksek olan okullardan birisidir. Hafta başında aktivite programları ile ilgili ClubClass Staffları. Sınıfları gezerek öğrencilere program hakkında bilgi verirler. Okul bir tatil kompleksinin içerisinde olduğu için. Eğlence konusunda tecrübeli olan ekip öğrencilerin ders saatinden sonra. Haftanın birkaç günü eğlenceli aktivite programları sunmaktadır. Malta’da aktivite programları en yüksek olan İngilizce dil okullarından birisi. 

Clubclass dil okulu aktivite programları her hafta değişmekle birlikte genelde. Okulda özel gün kutlamaları, Malta şehir gezileri, her pazartesi Paceville welcome partileri. Cuma ve hafta sonuna paceville partileri. Futbol turnuvaları, Pinpon turnuvaları, Plajda voleybol turnuvaları vb. Öğrencilerin eğlenceli vakit geçirebilecekleri birçok aktivite programları bulunmaktadır.

Ayrıca belirtmek isterim ki. Clubclass Malta dil okulunun içerisinde öğrencilerin de yararlanabileceği özel havuz mevcuttur. Derslerden sonra öğrenciler havuz başında küçük partiler yapmakadır. Aşağıdaki fotoğraf Clubclass dil kursu havuzuna aittir.

malta-clubclass-dil-okulu

ClubClass Dil Okulu Malta’nın Neresinde ?

Clubclass dil okulu nerede ? Okul Malta’nın hangi bölgesinde ? gibi soruları merak edenler için; Malta küçük bir ada ülkesi ve dil okulları adanın dört bir yanına dağılmış vaziyettedir. Bazı okullar konum itibari ile merkezlere uzak. Bu tarz okulları çok tercih etmenizi tavsiye etmem. Okulun konumu gerek sosyal hayat için gerekse ihtiyaçlarınızı karşılamanız için önemli bir husustur. Swieqi bölgesinde okula yakın yürüme mesafesinde bir çok büyük market mevcut. Ayrıca okulun hemen karşısında FARM diye bahsedilen bir işletme var. Kendileri meyve sebze yetiştirip orada satıyorlar ürünler en taze şekilde ulaşabilirsiniz. Okulun önünden otobüs geçmekte. Hemen çaprazında otobüs durağı bulunmaktadır buradan adanın her bölgesine kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Clubclass dil okulu konumu itibari ile güzel ve merkezi sayılabilecek bir yerdedir. Son yıllarda Swieqi bölgesinde yeni yapıların sayısı çok arttı ve Malta’nın en gözde bölgelerinden birisi oldu. Malta’da merkez sayılan ve gece hayatın en hareketli bölgesi Paceville (Barlar Sokağı). Okula sadece yürüme 10-12 dk mesafededir. Yine bu bölgede bulunan plaj, alışveriş merkezi, sinema, halı saha, bowling vb. Vakit geçirebileceğiniz sosyal alanlar okula yürüme max 15 dk mesafededir.

Malta Clubclass Dil Okulu Yorumum;

Malta Clubclass dil okulu ile ilgili yorum; Okulda 3 ay eğitim aldım. Türk öğrenci oranı her ne kadar yüksek olsa bile öğretmen kalitesi gerçekten iyi ve fark yaratacak cinsten. Okul İngilizce eğitim konusunda başarılı ve disiplinli. Öğrenci devamsızlığına çok dikkat ediliyor!! Vize iptali yani deport durumuna kadar gidebildiğin şahit oldum. Daha çok Türk sayısına takılmayan ve ekonomik Malta dil okulu arayanların tercih edebileceği bir okuldur.

Ekonomik, Ucuz Malta dil okulları arasında seçilebilecek en iyi Malta dil okullarından birisi. Okulun kalabalık olması arkadaş edinebilmeniz için avantaj sağlamakta. Clubclass Malta sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

(Clubclass Malta Dil Okulunda 3 Ay Eğitim Aldım. Okul Hakkında Detaylı Bilgi İçin Ve Tüm Sorularınız İçin Benimle İletişime Geçebilirsiniz. Mert GÜÇ)

Malta Clubclass Dil Okulunda Sunulan Kurs Programları;

 • Genel İngilizce ve Yoğun İngilizce Programı
 • Özel Ders Konseptinde Genel ve Yoğun İngilizce Programları
 • Öğretmen Evinde Konaklamalı Genel ve Yoğun İngilizce Programları
 • Genel ve Yoğun İş İngilizcesi Programları
 • Yoğun Sınav İngilizce Programları
 • Gençlere ve Çocuklara Yönelik Kamp Programları
 • Ailelere Yönelik Paket Eğitim Programları

Okul Video

Aşağıda bulunan resmin içindeki play butonuna basarak. Clubclass Malta Dil Okulları hakkında bilgi veren video içeriğine ulaşabilirsiniz. Okul hakkında sorularınız için bizlere ulaşmayı ihmal etmeyin!

Clubclass Dil Okulu Soru Cevap

[toggle title=”Clubclass Dil Okulu Nerede?” state=”open”]Clubclass dil okulunun konumu iyi bir yerde bulunan Swieqi bögesindedir. Malta’nın en ünlü bölgelerinden birisi olan St Julians’a ve Matla barlar caddesi olan Paceville ve sahile yürüme 10 dk. mesafededir. Öğrenciler tüm ihtiyaçlarını yürüme yakın bölgelerden karışlayabilirler.

Okula yürüme 1 dk mesafede market bulunmaktadır. 4-5 dk mesafede büyük marketlerden birisi olan Greens market bulunmaktadır. Konaklama imkanlarının eğitim binaları ile aynı yerde olması öğrenciler için büyük bir avantajdır.[/toggle]

[toggle title=”Clubclass Dil Okulunun Kampüs Hayatı Nasıl ?” state=”close”]Clubclass dil okulununda açık  havuz, fitness merkezi, internet cafe, çamaşırhane. Bunun dışında okulun yanına bulunanPizzeria, pub ve restoranlar gibi restoranlarda yemek yiyebilirsiniz.

Clubcalss öğrenci sayısı fazla olan okullardan birisidir. Öğrenciler öğleden sonra havuz başında toplanıp sosyalleşmektedir. [/toggle]

[toggle title=”Clubclass Malta Dil Okulu Fiyatları Nedir?” state=”close”]Clubclass Malta dil okulu fiyatları konaklama seçeneklerine göre değişmektedir. Malta dil okulları arasında en uygun fiyatlı okullardan birisi Clubcalsstır. 2023 Clubclass fiyatları aşağıdaki gibidir. (Farklı konaklama seçenekleri için bizimle iletişime geçiniz)

12 Hafta Student House : 2402€

12 Hafta Garden View :2762€

24 Hafta Student House : 4352€

24 Hafta Garden View :5072€ [/toggle]