[vc_row full_width=”stretch_row” css=”.vc_custom_1581670268016{padding-top: 202px !important;padding-bottom: 202px !important;background-image: url(https://ospakli.com/wp-content/uploads/2020/02/zoltan-tasi-nMFMlK4XpQU-unsplash-scaled.jpg?id=2409) !important;background-position: center !important;background-repeat: no-repeat !important;background-size: cover !important;}”][vc_column][vc_column_text][cms_heading text=”Malta Dil Okulları” tag=”h1″ title_font_size=”47px” title_line_height=”62px” font_weight=”700″ text_color=”#ffffff” cms_template=”cms_heading.php”][vc_column_text css=”.vc_custom_1581631091812{padding-top: 3px !important;}”]

Kaliteli hizmet ve eğitim anlayışıyla sizlere en iyi okulları sunuyoruz.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row full_width=”stretch_row” css=”.vc_custom_1582213873334{padding-top: 17px !important;background-color: #ffffff !important;}”][vc_column][vc_column_text]Ekonomik malta dil okulları ile hem dil eğitiminizi alın hem bir tatil deneyimi yaşayın. Akdenizin incisi Malta’da geçireceğiniz 6 hafta boyunca hem uygun fiyatlarla İngilizce eğitiminizi tamamlayabilir hemde tatilin keyfini çıkarabilirsiniz. Maltalıyız dil okulları olarak sizlere en ekonomik ve en çok katkıyı sağlayabilme imkanını sunuyoruz. Kuruluşumuzdan itibaren toplam 10 okul ve 7.500 memnun öğrenci sayısına ulaştık. Kurum kalitemizi geçmişten gelen deneyimlerimiz, özverili çalışmalarımız ve binlerce memnun öğrencimize borçluyuz. Bu başarımızın en büyük sırlarından bir diğeri ise öğrencilerimizi mutlu etmeyi amaçlamaktan geçmektedir. Bütün öğrencilerimizle yaptığımız birebir görüşmeler sayesinde kendilerine en uygun dil okulunu seçmelerinde yanlarında olarak onlara rehberlik ediyoruz.

Malta’daki Okullarımız:

[/vc_column_text][vc_column_text]

Malta dil okulları Sliema, St Julians ve Valetta bölgesinde toplanmıştır. Burada başlangıç seviyesinden en üst düzey dil seviyesine kadar bir çok İngilizce dil programı sunulmaktadır. Ülkenin eğitim dili İngilizcedir. Türk öğrencilere avantajı ise Türkiye’ye olan uzaklığı 2.5 saat olmasıdır. Bu sebeble bir çok öğrenci Türkiye’ye olan yakınlığı ve diğer ülkelere göre en uygun fiyat seçenekleri sunduğu için Malta dil okullarını tercih ediyor. Ayırıca dil okulu okuyan öğrencilere çalışma izni imkanı sağlıyor. Malta’nın tercih edilmesinde ki sebeplere ek olarak Schengen vizesi alınacağı için başka Avrupa ülkelerine de giriş çıkış yapma fırsatı sunuyor. Malta’da 40’in uzerinde dil okulu var ve yılda 80.000 üzerinde öğrenci geliyor. En çok öğrencinin geldigi ülkeler İspanya ve İtalya’dır.

Akdenizin incisi olan Malta küçük bir adadır. İtalyan kültürü hakimdir. Bir yandan dil öğrenirken diğer yandan eşsiz plajları, harika tapınakları, hareketli gece hayatı ve tarihi ile aslında tatil gibi bir okul hayatı sunmaktadır.

Eğitim programları olarak IELTS hazırlık, İş İngilizcesi, Genel İngilizce, 8- 17 yaş yaz okulları ve birebir İngilizce dil eğitim dersleri olarak verilmektedir. Bunların yanı sıra dil okullarında; Tatilde İngilizce, Akademik İngilizce, Pratik İngilizce ve Cambrige sınav hazırlık programları da bulunmaktadır. Malta’da açılan dil okullarının büyük çoğunluğu İngiltere dil okullarının diğer şubeleri olarak açılmıştır. Bu sebep ile İngiltere kaynaklı bir dil eğitimi vermektedir.

Malta Yaz Okulları

Akademik dönemin bitişiyle beraber gelen yaz tatili yeni deneyimler için öğrencilere fırsat sağlamaktadır. Yaz döneminde dinlenebilmek ve eğlenmek ne kadar gerekliyse gelişmek ve öğrenmek de o kadar değerlidir. Uzmanlar iyi değerlendirilmiş bir yaz tatilinin akademik başarıyı olumlu etkilediği görüşündeler. Bu gelişimi sürdürmek isteyen öğrenciler ve ebeveynler sıklıkla çeşitli yaz okullarına yönelmektedirler.

Yaz okulları arasında en çok tercih edilen ülkelerin arasında Malta gelmektedir. Ülkede resmi dil olarak İngilizcenin de konuşuluyor olması, ülkemize olan yakınlığı ve ülkenin oldukça güvenli olması Malta yaz okullarının popülerliğini arttırmaktadır.

Malta yaz okulları İngilizce yeterlilik becerilerini arttırmanın yanı sıra farklı sportif ve kültürel faaliyetler sunmaktadır. Bu faaliyetler farklı ülkelerden gelen öğrencilerin kaynaşmalarına olanak sağlamaktadır. Tenis, yüzme, basketbol, yelkencilik, scuba diving gibi spor seçeneklerinin yanı sıra müzik, dans, resim gibi sanatsal etkinlikler de tercih edilebilir. Sosyal becerileri destekleyici tanışma gezileri bot gezileri kültürel turlar film ve kareoke geceleri gibi aktiviteler de sunulmaktadır. Grup liderleri tarafından öğrencilerimizin güvenliği sağlanmaktadır. Katılmak istediğiniz aktiviteleri önceden belirleyip kayıt yaptırabilirsiniz.

Programımızdaki öğrenci gruplarımız yaş gruplarına ve dil seviyelerine göre ayrılmaktadır. İngilizce derslerinde pratik ağırlıklı bir eğitim hedeflenmektedir. İngilizcenin tek ortak dil olarak konuşulduğu sınıflarımızda her bir öğrenci kendini geliştirme şansı bulmaktadır. Haftalık 20 saat İngilizce eğitimi içeren veren programlarımız alanında uzman kişilerce planlanıp öğrencilerin gelişimine uygun şekilde tasarlanmıştır.

Malta Dil Okulları Konaklama Seçenekleri

Malta yaz okulları güvenli ve huzurlu bir yaz tatili geçirmeniz için aile yanı ve yurt konaklama seçenekleri sunmaktadır. Yurt konaklama tüm yaş grupları için uygundur ve tercihe göre odalar seçilebilir. Tam pansiyon yurt seçeneğinde 3 öğün yemek sunulmaktadır ve odaya özel banyoları bulunmaktadır.

Dil Eğitiminde Maltalıyız’ı Tercih Etmek İçin 7 Neden!

 1. Maltalıyiz.com sizin eğitimsel isteklerinize cevap verme odaklı bir çalışma prensibine sahiptir.
 2. Alanında tecrübeli ve uzman bir ekip ile bu tecrübelerini size aktarmaktadır.
 3. Amerika ve İngiltere standartlarında verilen dil eğitimlerini daha uygun bir şekilde size sunar.
 4. Yılların vermiş olduğu tecrübenin yetkisine dayanarak, en kaliteli dil okulu seçimi yapmanıza yardımcı olur.
 5. Maltalıyız ekibi eğitim süresi boyunca kişisel olarak yaşayabileceğiniz problemlere kayıtsız kalmaz.
 6. Maltaliyiz.com ayrıcalığı ile yılın farklı dönemlerinde uygun uçak biletleri ve yemek fişleri ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz.
 7. Saint Julian’s ve Sliema kasabalarında bulunan en donanımlı ve engelli tesisleri bulunan okul seçeneklerini sizlerle birlikte değerlendirir.

Anlaşmalı Olduğumuz Malta Dil Okulları Hangileri?

Maltaliyiz ailesi olarak siz değerli öğrencilerimiz için en kaliteli eğitim imkanı sunan Malta dil okulları ile anlaşma sağlamış durumdayız. Sizler için anlaşma sağladığımız 9 dil okulundan Avrupa standartlarında bir eğitim alacağınızın teminatını veriyoruz. Özellikle Akredite olan dil okullarını sizlere önermekte ve bu standartlardaki okullar ile iletişim kurmaktayız. Akredite olan okullarımız, sürekli olarak kalite kontrol kurumları tarafından izlenmeye ve incelenmeye tabi tutulmaktadırlar.

1. ESE (European School of English)

Malta’nın güzide kasabalarından olan Saint Julian kasabasında yer alan ESE, uzman eğitimci kadrosu ile hizmet veren üst düzey bir dil okudur. Öyle ki 2013 yılı içerisinde Malta’da en iyi İngilizce dil eğitimi veren okul olarak seçilmiştir. Bununla birlikte dünyanın önce gelen eğitimcileri tarafından da farklı alanlarda ödül almaya hak kazanmıştır. Sunulan kaliteli eğitimin yanı sıra denize ve sosyalleşme mekanlarına (cafe, restoran vs.) olan yakınlığı da okula artı bir değer daha katmaktadır. Okul hakkındaki detayları öğrenmek için ESE dil okulu sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

2. EC

1991 yılında eğitim hayatına başlayan ve ISO 9001 uygunluğu gösteren Malta’nın en nadide dil okullarından birisidir. Okulun dünya üzerindeki şube dağılımından da bu kalitenin farkına varabiliyoruz. Maltalıyız olarak öğrenci gönderme yoğunluğumuz en çok St Julians’da bulunan EC dil okuluna olduğunu da belirtmek isteriz. Okulun sosyal yaşam olanakları ve bütün detaylarını incelemek için EC dil okulu sayfasına geçebilirsiniz.

3. Linguatime

Malta dil okulları içerisinde köklü bir geçmişe sahip olan Linguatime, Malta’nın Sliema kasabasında yer almaktadır. Bulunduğu konum itibariyle turist ve gezginlerin gözdesi olan bölgededir. Okulun denize sıfır olması da bu durumda en büyük etken diyebiliriz. Linguatime dil okulu sayfasında okulun kurs programlarına ve diğer detaylarına ulaşabilirsiniz.

4. Am Language

Malta’da eğitim hayatına başlayan ilk dil okullarından biridir. Malta’nın Sliema şehrinde yer alan bu güzide okul ayrıca FELTOM kurucu üyelerindendir. Merkezi bir konumda olması da şehirde her yere yürüme mesafesinde olmasını sağlamaktadır. Am Language dil okulu sayfasında okulun kurs detaylarını inceleyebilirsiniz.

5. Maltalingua

Maltalingua 2018 yılında malta dil okulları arasında en iyi İngilizce eğitim veren okul seçilmiştir. Hakeza eğitim için göndermiş olduğumuz öğrencilerimizde bu başarının bir tesadüf olmadığını savunmuştur. 2018 yılında aldığı bu ödüllerin yanı sıra EAQUALS School of Excellence gibi prestijli bir sertifikaya da sahiptir. Okulun konaklama ve eğitim detaylarına Maltalingua dil okulu sayfasından ulaşabilirsiniz.

6. Ace

Eğitim hayatına yeni başlamasına ve butik bir dil okulu olmasına rağmen uzman kadrosu ve sınıf mevcudunun az olması eğitim kalitesini artırmaktadır. Ace dil okulu, butik ve yeni bir okul olmasına karşın diğer köklü dil okulları gibi oldukça fazla rağbet görmektedir. Okulun derslik sayıları ve sınıf mevcutları hakkındaki detaylara Ace dil okulu sayfası üzerinden ulaşabilirsiniz.

7. Gateway

Gateway malta dil okulu eğitim hayatına yeni bağlayan fakat kısa sürede güzel bir ivme yakalayan okullar arasındadır. Okulun hemen bitişiğinde bulunan konaklama binası sayesinde öğrencilerimizin okula olan yakınlığı(yürüme mesafesi 2 dk.) düşünülmüştür. Toplamda 8 sınıfı ile eğitim veren bu butik okul hakkındaki detaylara Gateway dil okulu sayfasından ulaşabilirsiniz.

8. Sprachcaffe

St. Julians kasabasında yer alan Sprachcaffe Almanya’nın Frankfurt kentinde kurulmuş ve dünya üzerinde 30 şubesi bulunmaktadır. 1983 yılında kurulan bu köklü eğitim kurumu geçmişten aldığı tecrübeler ile binlerce öğrencisine kalite dil eğitimi sunmuştur. Okulun detaylarına Sprachcaffe dil okulu sayfasından ulaşabilirsiniz.

9. Clubclass

Clubclass dil okulu Malta’nın en merkezi bölgesinde yer almaktadır. Ayrıca eğlence mekanlarına yakınlığından dolayı öğrencilerin tercih ettiği bir okul konumundadır. Okulun dil eğitiminde ulaştığı kalitede en az diğer mal dil okulları seviyesindedir. Detaylı bilgileri Clubclass dil okulu sayfası üzerinden edinebilirsiniz.

Malta Dil Okulları Avrupa’nın En İyileri Arasında

Malta, Güney Avrupa da bulunan bir orta Akdeniz ülkesidir. Takım adaları şeklinde 3 büyük 2 küçük adacıktan oluşmaktadır. Bu kadar küçük bir ülke olmasına rağmen 50’den fazla dil okulu barındırmaktadır. Bunun nedeni ise ülke resmi dilinin İngilizce ve Maltaca’dan oluşmasıdır. Resmi dili İngilizce olan diğer ülkelere oranla oldukça uygun fiyatlar ile kaliteli dil eğitimi sunmaktadır. Kurs ücretlerinde ki düşük fiyatların sebebi ülke içerisinde bir çok dil okulu bulunmakta ve haliyle bu durum rekabete yol açmaktadır. Bizde maltaliyiz.com olarak siz değerli öğrencilerimiz için en iyi kalitede eğitim veren okulları en uygun fiyata sunma kolaylığını sağlamaktayız. Ülkenin sosyal yaşam olarak da diğer Avrupa ülkelerine oranla daha uygun olduğunu söylemek mümkün. Ülke içerisinde hizmet veren hemen her okul devlet tarafından bir çok farklı denetlemeye tabi tutulmaktadır. Bu denetlemeler, öğrencilerin eğitim aldıkları okullardan memnuniyet duymalarını sağlamaktadır. Saydığımız bu sebeplerden ötürü malta dil okulları en çok tercih edilen okullar arasında yer almaktadır.

Adım Adım Malta Dil Okulları Kayıt Rehberi

 1. Sitemiz üzerinden bizlere ulaşarak; dil seviyeniz, eğitim durumunuz ve iş durumunuz gibi kişisel bilgilerinizi bizlerle paylaşırsınız.
 2. Vermiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda uzman kadromuz tarafından sizler için en uygun program alternatifleri sunulmaktadır.
 3. Kursların başlama tarihleri ve bize vermiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda size en uygun okullar listelenir ve bu okulların masrafları hesaplanır.
 4. Bu süreç içerisinde her türlü soru veya görüş için bizlere çekinmeden ulaşabilirsiniz.
 5. Okul başvuru formu doldurulup, konaklama rezervasyonu yapılır, ücret ödenir ve diğer gerekli evraklar kontrol edilip başvurunuz okula gönderilir.
 6. Vizede alma işleminde oluşabilecek duruma göre vize randevusu alınır.
 7. Kabul onayınız geldiği takdirde size haber verilir ve vize randevusu alınır.
 8. Vize başvurusu için hazırlamış olduğunuz bütün evraklar titizlikle ekibimiz tarafından incelemeye tabi tutulur.
 9. Vizenin alınmasından sonra vizeniz kontrol edilerek uçak biletiniz alınır ve konaklama detaylarınız paylaşılır.
 10. Malta dil okulları eğitimi boyunca Maltaliyiz.com ailesi yanınızda olur ve yaşanabilecek sorunlarınız için bizlere ulaşabilirsiniz.

Malta Hakkında Genel Bilgiler

 • Başkent: Valetta
 • Resmi diller: Maltaca, İngilizce
 • Etnik gruplar: Maltalı 95.3%, İngiliz 1.6%, diğer 3.1%
 • Hükûmet: Parlamenter cumhuriyet
 • Nüfus: 404,962
 • Para birimi: Euro (€)
 • Kredi Kartı Programları: Visa, MasterCard ve American Express

Malta ve Dil Eğitimi Hakkında Sıkça Sorulanlar

Malta da Ulaşım Olanakları Nasıl?

Ulaşım oldukça kolay ve eğitim aldığınız okul ile konaklama yaptığınız yer arasındaki mesafeyi yürüyerek kolaylıkla katedebilirsiniz. Ayrıca toplu taşıma araçlarını kullanarak ülkenin geniş karayolu ağı sayesinde en ücra köşelerine kadar gidebilirsiniz.

Günlük Yaşam Masraflarım Ne Kadar Tutar?

Avrupa ülkesi olmasından dolayı para birimi Euro’dur. Ayrıca bir Akdeniz ülkesi olması da bölgenin turistik önemini ve talebini artırmaktadır. Aylık oralama 1.000 Euro ile geçiminizi sağlayabilirsiniz.

Malta Dil Okulları Konaklama Olanağı Sağlıyor Mu?

Okullar, konaklama konusunda oldukça hassas ve fazlaca titiz davranmaktadırlar. Bir çok okul aile yanı, öğrenci yurdu, otel ve kiralık daire gibi alternatif konaklama seçeneği sunabilmektedir.

3 Aylık Dil Eğitimi Vizesi Nasıl Alınır?

Dil eğitimi için 3 aydan kısa bir süre için gidecek öğrencilerin C tipi Schengen vizesi alması yeterlidir. 3 aydan daha uzun bir süre kalmayı planlayan öğrenciler, öğrenci vizesi almalıdır.

Malta İklimi Nasıl?
Akdeniz de bulunmasından ötürü kışları oldukça ılık ve yazları oldukça sıcak geçmektedir. Öyle ki ülkede; kar yağışı, don olayı ve sis asla görülmemektedir. Kasım – Nisan arası ortalama sıcaklık 14.3°C, Mayıs- Ekim arası ortalama sıcaklık 32.6°C’dir.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]