Malta dil okulu fiyatları 2023, İngilizce dil eğitimi konusunda ön plana çıkan sayılı ülkelerdendir. Malta’da dil eğitimi almak isteyenlerin bu kadar çok olmasının sebebi de. Malta’nın ana dili İngilizce olan diğer ülkelerden daha uygun olmasıdır. Dünyaca ünlü dil okullarının Malta’da şubesi bulunmaktadır aynı kalitede eğitimi Malta’da daha ucuza alabilirsiniz. Gerek konaklama gerekse eğitim ücretleri daha ödenebilir seviyede olan Malta, üst düzey dil eğitimi verebilen okullara sahiptir.

Malta dil okulu fiyatları, eğitim almak istediğiniz okula göre değişmektedir. Malta’da yaklaşık olarak 30 kadar dil okulu bulunmaktadır. Bu dil okullarının her birinde farklı fiyatlandırmalar söz konusudur. Eğitim stili ve kalitesi birbiriyle benzer olan bu okulların neye göre tercih edileceği. Malta’da dil eğitimi almak isteyenler tarafından merak edilen bir başka konudur.

[box type=”note” align=”” class=”” width=””]Maltaliyiz.com olarak görmediğimiz, gezmediğimiz, eğitimini, konaklama olanaklarını bilmediğimiz hiç bir okulu öğrencilerimize önermiyoruz! Bizler Malta’da dil eğitimi aldık ve hayatımıza Malta’da devam ediyoruz. Bu deneyimlerimizi buraya gelecek öğrencilerimiz ile paylaşıyoruz. Malta’ya geldiğinizde kahveler bizden![/box]

malta-dil-okulu-fiyatlari-2023

Malta’da dil okuluna gelecekler öncelikle kendilerine bir bütçe belirlemelidir. Bu bütçeye göre Fiyat/Performans açısından size en faydalı okul ve konaklama seçeneği hangisi bunun araştırmasına başlamalısınız.

Malta dil okullarında herşey dahil paket programlar bulunmaktadır. Öncelikle burada dikkat etmeniz gereken husus seçeceğiniz okulunun paket içeriğinin size neler sağladığıdır. Eğitim, Konaklama vb. ekstra olanakları nelerdir.

Not: Herşey dahil paket programların içeriği genel olarak Eğitim+Konaklamadır. Paket içerikleri okullara göre değişmek ile birlikte spor salonu, uçak bileti, havuz ve kahvaltı dahil (sadece birkaç okulda) paket programlar mevcuttur.

Her yıl dünyanın dört bir yanında Malta’ya dil eğitimi almak için giden onbinlerce öğrenci bulunmaktadır. Dolayısıyla dil eğitimi konusunda Malta’ya duyulan güven son derece yüksektir. Ülkemizden Malta’ya dil eğitimine giden öğrencilerin büyük çoğunluğu, aldıkları eğitimden memnun kalmaktadır. Bu durum diğer ülkelerden dil eğitimi için Malta’ya giden kişiler için de geçerlidir.

MALTA ESE DİL OKULU 2023 FİYAT LİSTESİ

Malta Ese Dil Okulu Notları;

ESE (ST Julians) En iyi Malta dil okullarındandır. Bende uzun süre ESE dil okulunda eğitim aldığımı ve okulu çok sevdiğimi belirtmek isterim. Avrupa genelinde en birincil dil okullarından gösterilen ESE, Avrupa’dan çok sayıda öğrenciye sahiptir. Eğitim kalitesi fazlasıyla iyi. En iyi Malta dil okulları arasında ilk 3’te gösterilmektedir.

  • 8 Hafta üstü programlarda uzun dönem indirimli paket fiyatı vardır.
  • 12 ve 24 haftalık indirimli paket programlarında İstanbul-Malta arası gidiş-dönüş uçak bileti hediyedir!
  • Haftalık 25€ Konaklama hizmet bedeli faturaya eklenmektedir.
  • 16 Haziran-30 Eylül tarihleri arasında seçilen konaklama türüne göre haftalık 70 EUR arasında yaz dönemi yüksek sezon fiyatı eklenmektedir.
  • Yukarıdaki fiyatlara ek olarak ESE dil okuluna kayıt olmak isteyen öğrencilerinden. 50€ Okul kayıt ücreti, 25€ kitap, 25€ konaklama yerleştirme ücreti toplamda 100€ luk ek fatura maliyeti çıkartmaktadır.

MALTA EC DİL OKULU 2023 FİYAT LİSTESİ

Malta Ec Dil Okulu Notları;

EC, en köklü ve kurumsal Malta okullarından birisidir sıralardadır. EC dil okulunun merkezi bir konumda olması da öğrenciler için büyük bir avantajdır. EC tüm düynaca ünlü prestijli okullardan birisidir.

EC Malta dil okulu fiyatları diğer okullara kıyasla biraz daha yüksektir. Kaliteli eğitim ve uygun fiyat arayanların başlıca adreslerinden olan EC, kaliteli bir öğrenci portföyüne sahiptir. En iyi Malta dil okulları arasında ilk 3’te gösterilmektedir.

[cp_popup display=”inline” style_id=”4203″ step_id = “1”][/cp_popup]

MALTA ACE DİL OKULU 2023 FİYAT LİSTESİ

Ace (St Julians) butik olarak eğitim hizmeti sağlayan büyük bir kurumdur. Son yıllarda okulun popülirtesi çok artmıştır, öğrenci sayısı hayli fazladır. Öğrenci portföyü Avrupa, Latin Amerika, Uzak doğu ülkelerindendir. Ace Dil Okulu, son derece uzman bir eğitmen kadrosuna sahiptir. Malta Ace Dil Okulu fiyatları da saydığımız diğer okullara göre daha uygun fiyat seviyelerdedir. Tam bir Fiyat/Performans okuludur diyebiliriz. En iyi Malta dil okulları arasında ilk 5’te gösterilmektedir.

  • Malta ACE dil okulu 6 aylık kayıt olan öğrencilerinen yaz dönemi yüksek sezon fiyat farkı almamaktadır.

MALTA LAL/IELS DİL OKULU 2023 FİYAT LİSTESİ

IELS (Sliema) Malta’nın en kökü ve kurumsal dil okullarından birisidir. Eğitim için son derece profesyonel bir kadroya sahiptir. En iyi ilk 5’te gösterilen bu okulun IELS Malta dil okulu fiyatları da kalitesine göre uygun denilebilecek seviyelerdedir. Days Inn oteli IELS okuluna aittir ve öğrencilerine bu otelde kaliteli konaklama hizmeti vermektedir. Otel konforunda konaklama arayan öğrenciler için kesinlikle tercih sebebidir.

MALTA AM LANGUAGE DİL OKULU 2023 FİYAT LİSTESİ

Am Language (Sliema) oldukça merkezi bir bölgede köklü bir dil okuludur. Eğitimdeki kalitesiyle dikkat çekmeyi başarmıştır. Am Language Malta dil okulu fiyatı araştırması yaptığınızda okulun çok yüksek fiyatlı olmadığını görebilmek mümkündür. Merkezi konumda olan bir okul arayanlar, Am Language dil okulunu tercih listesine eklemelidir. En iyi Malta dil okulları arasında ilk 5’te gösterilmektedir.

[box type=”note” align=”” class=”” width=””]Maltaliyiz Yurtdışı Eğitim olarak Amlangauge dil okulu için 2023’yılında öğrencilerimize ÖZEL İNDİRİMLİ fiyat sunmaktayız. [/box]

malta-amlangauge-dil-okulu-fiyatlari

MALTA GATEWAY DİL OKULU 2023 FİYAT LİSTESİ

Gateway (San Giljan) Malta’nın en güzel butik dil okullarındandır. Maltalı bir aile tarafından uzun yıllardır işletilmektedir. En az köklü dil okulları kadar eğitim kalitesine sahiptir. Daha kapsamlı eğitim verebilmek amacıyla yeni binanın inşaatına başlayan Gateway dil okulları, Türk öğrenciler için en uygun olan dil okullarından biridir. Türk öğrenci sayısı diğer ucuz okullara göre azdır. Ucuz dil okulu arayan öğrenciler için değerlendirilmesi gerekn okullardan birisidir.

MALTA CLUBCLASS DİL OKULU 2023 FİYAT LİSTESİ

Clubclass (Swieqi) Malta’nın en popüler ucuz dil okullarının başında gelmektedir. Bir tatil komplexinin içerisinde yer alan okul öğrencilerine ücretsiz olarak spor salonu ve havuz hizmeti sunmaktadır. Öğrenci sayısı haylice fazladır. Her geçen gün eğitim kalitesinin üstüne koyarak ilerlemeyi başaran Clubclass dil okulu, özellikle eğlence mekânlarına yakın olmak isteyenlerin tercih ettiği bir okuldur. Clubclass dil okulu ücretleri ise Türkiye için en uygun seviyelerdedir. Dolayısıyla bütçesi kısıtlı olanların Clubclass dil okullarını araştırmadan tercih yapmaması önemlidir.

MALTA INLİNGUA DİL OKULU 2023 FİYAT LİSTESİ

Inlingua (Sliema) Malta’daki kaliteli dil okullarından birisidir. Her yaştan kişiye dil eğitimi verebilecek bir akademik kadroya sahiptir. Tamamen profesyonel eğitim anlayışını benimseyen Inlingua dil okulu, Malta’da kurulan 2. dil okulu olma özelliğini taşımaktadır. Köklü bir kurumda hizmet almak isteyenlerin tercihi olan Inlingua, ortalama denilebilecek Malta dil okulları fiyatları üzerinden eğitim vermektedir. 

MALTALİNGUA DİL OKULU 2023 FİYAT LİSTESİ

Maltalingua dil okulunun en büyük özelliği 2018 yılında yapılan değerlendirmede Malta’nın en iyi dil okulu seçilmesidir. Bu başarının yanında Maltalingua dil okulunun EAQUALS School of Excellence sertifikasına sahip olması da bu dil okulunun ne denli iyi bir eğitim verdiğini kanıtlamaktadır. Daha butik bir eğitim hizmeti sağlayan Maltalingua, sıkı ve eğlenceli bir dil eğitimi almak isteyenlerin sıklıkla tercih ettiği dil okullarındandır.

MALTA ENGLİSH PAD DİL OKULU 2023 FİYAT LİSTESİ

English Pad (St Julians) Dünyaca ünlü global dil okul zinciri. Malta’daki eğitim hayatına 2022 yılında başlamıştır. Daha yeni olmasına karşın oldukça kaliteli eğitim sağlayan bu okulun popülaritesi giderek artmaktadır.

aaa

MALTA ENGLISH LANGUAGE ACADEMY DİL OKULU 2023 FİYAT LİSTESİ

aaa

 

2023 Malta Dil Okulu Ücretleri Neye Göre Belirlenir? 

Malta’da bulunan dil okullarından yararlanmak isteyenlerin bizlere ilettiği en önemli soru “2023 Malta dil okulu fiyatları neye göre belirlenir?” sorusudur. 

Malta dil okullarında fiyatları alınan eğitim ve konaklama seçeneği baz alınarak haftalık olarak belirlenmektedir. Öncelikle her dil okulunun kurs seçenekleri için belirlenmiş bir ücret tarifesi bulunmaktadır. 

Bu ücret tarifesi alınan ders saatine ve kurs seçeneğine göre değişiklik göstermektedir.Mesala haftalık 20 saat ve 30 saatlik program ücretleri farklıdır. Bunun dışında Ielts, Toefl, Business vb. kurs seçenekleri için yine fiyatlandırmalar farklı olmaktadır.

Aynı şekilde konaklama seçeneklerinde geniş bir yelpaze bulunmaktadır. Otel, Hostel, Aile yanı, Öğrenci yurdu gibi bir çok farklı konaklama seçeneği bulunmaktadır. Bu konaklama seçeneklerinin her biri, dil okulu fiyatlarını etkilemektedir.

 Ülkemizden ve dünyanın çeşitli ülkelerinden Malta’ya giden öğrencilerin büyük çoğunluğu da konaklamak için öğrenci yurtlarını tercih etmektedir. Öğrenci yurtları, daha ekonomik bir konaklama seçeneği olmasının yanı sıra oldukça da rahattır. Bu tür yurtlarda kalan öğrenciler daha çok sosyalleşme imkanına sahip olmaktadırlar.

Not: Malta’da en çok tercih edilen konaklama seçeneği Öğrenci Yurtlarıdır.

Bu iki durum da Malta dil okulları fiyatları konusunda belirleyici olmaktadır. 

Tercih edeceğiniz dil okulları, ekonomik fiyatlandırmalara sahip olsa da bu fiyatlar arasında belli farklılıklar vardır. Örneğin ESE Malta dil okulu fiyatları için talep edilen ücretler farklıyken EC dil okulu fiyatı için talep edilen ücretler farklıdır. Bu ücretlerin incelenip size uygun olan dil okulunun tercih edilmesinde yarar vardır.

O yüzden Maltaliyiz.com ailesi olarak bilmediğimiz hiç bir okulu öğrencilerimize tavsiye etmiyoruz. Katalogdan okul önermiyoruz Çünkü biz Maltaliyiz.

ESE, Malta’nın en çok tercih edilen dil okullarındandır. Gerek eğitimi gerekse fiyatlarıyla dikkat çeken ESE, size muhteşem bir öğrencilik deneyimi yaşatmaktadır. Ayrıca ESE Malta dil okulları fiyatları için belirlenen ücretleri öğrenebilmeniz adına buraya tıklayabilirsiniz.

Yaz Sezonu Yüksek Fiyat Farkı Nedir?

Her okul yaz aylarında 2-3 aylık süreç içerisinde belirlenen tarihler arasında uyguladığı yüksek sezon ücret fiyat farkları bulunmaktadır. Yaz dönemi yüksek sezon fiyat farkları haftalık 50-70 € arasında dil okuluna göre değişiklik göstermektedir. Her okulun yüksek sezon ücretlendirmesi ve tarihleri farklıdır. Eğitim tarihleriniz belirlenen yüksek sezon tarihlerinde ise bu yaz dönemi yüksek sezon fiyat farkı faturanıza eklenmektedir.Örn: Ese dil okulunun yüksek sezonu Temmuz-Ağustos ayıdır ve haftalık 70€ dur. Eğitiminiz Temmuzun 3. haftasını kapsadığını var sayarsak 3×70= 210€ faturanıza ek olarak eklenmektedir.

Not: ACE dil okulu 6 aylık kayıt yaptıran öğrencilerinden yüksek sezon fiyat farkı talep etmemektedir. Sadece Clubclass dil okulunda yüksek sezon uygulaması bulunmamaktadır. 

Malta Dil Okulları Hakkında Bilinmesi Gerekenler 

Malta dil okullarında 12 Ay boyunca dil eğitimi alabilirsiniz. Eğitime başlangıç için belirli bir tarih yoktur. Her pazartesi okullar yeni öğrencilerini kabul eder.

Malta dil okulları bünyesinde her İngilizce seviyesine göre kurs seçeneği bulunmaktadır. Kısacası dil okuluna kabul edilmeniz için sizde belli bir İngilizce seviyesi aranmamaktadır. 

Merak edilen bir diğer konu da Malta dil okullarında Work and Study programının olup olmadığıdır. Bu program her dil programı için geçerli değildir. Yalnızca 3 ay ve üstü dil programlarında Malta devletinin sizlere sağlamış olduğu Work and Study programı mevcuttur. 

Malta, en eğlenceli Avrupa ülkelerden biridir. Dolayısıyla geldiğiniz zaman dil öğrenmenin yanı sıra eğlenmeniz de olasıdır. Özellikle gece hayatıyla ön plana çıkan Malta, sizlere kaliteli bir eğitim ve eğlence imkânı vaat etmektedir.

2023 Malta dil okulları fiyatları, tercih ettiğiniz dil okulu programına göre değişmektedir. Her programın kendi çapında bir fiyatlandırması bulunmaktadır. Aldığınız eğitimin seviyesine göre de bu ücretler değişkenlik gösterebilmektedir. Dil okulu fiyatlarının diğer ülkelerdeki dil okullarının fiyatlarına göre uygun olduğunu söylememiz. Dolayısıyla Malta dil okulu için çok ciddi meblağlar konuşulmamaktadır. 

Malta Dil Okulu Fiyatları Ne Kadar? 

Malta’daki dil okullarının fiyatları, okul kalitesine, eğitim ve konaklama süresine göre değişmektedir. Bunun yanı sıra dönem dönem okullar kendi fiyatlarını revize ederek bu fiyatlar üzerinden eğitim sağlamaya başlamaktadır. Dolayısıyla okulların belirlemiş olduğu fiyatları takip etmekte fayda vardır. 

Başta da belirttiğimiz gibi Malta’da 30’a yakın dil okulu mevcuttur. Bu dil okullarının birçoğu profesyonel eğitim sağlasa da bazı okullar daha butik seviyelerde eğitim sağlamaktadır. Butik eğitim sağlayan okulların Malta dil okulu fiyatları daha uygunken profesyonel eğitim sağlayan okulların eğitim fiyatları daha yüksektir. Kısacası bütçenizi kesinleştirdikten ve fiyatların öğrenilmesinden sonra okul tercihi yapmanız daha mantıklıdır. 

Eğitim maliyetleri haricinde konaklama maliyeti de vardır. Konaklama maliyeti de sabit değildir. Çünkü Malta içerisinde konaklayabileceğiniz çok sayıda yer vardır. Bir ailenin yanında kalınabildiği gibi küçük bir stüdyo dairesinde de kalınabilmektedir. Bu konudaki tercih tamamen sizlere aittir. Ancak yapacağınız tercihin konaklama maliyetlerini arttırabileceği de unutulmamalıdır. 

Döviz kurları düşünüldüğünde konaklama için en mantıklı seçenek kesinlikle öğrenci yurtlarıdır. Öğrenci yurtlarında uygun fiyata kalıp bütçenizden kalan parayla harçlık yapabilmeniz önerilmektedir. Böylelikle eğitim süresince parasal anlamda zorluk çekmeniz ihtimali de büyük oranda düşmektedir.

 

 

[toggle title=”Malta Dil Okulu Fiyatları Neye Göre Değişir?” state=”open”]Malta Dil okulu fiyatları eğitim kalitesine, konumuna, konaklamasına ve popülaritesine göre eğiklik göstermektedir. Dil okulları fiyatlarında özellikle konaklama fiyatları faturanın büyük kısmını oluşturmaktadır. [/togile]

[toggle title=”Malta Dil okulların için en ekonomik zaman nedir?” state=”close”]Malta Dil okulları yılın 12 ayı öğrencilerine eğitim vermektedir. Okulların en yoğun olduğu dönem yaz dönemidir. Yaz dönemlerinde okulların yüksek sezon fiyat farkları olmaktadır. Her okulun yüksek sezon fiyat fark ücreti ve süresi farklıdır. genel olarak Haziran-Eylül arası okullarda yüksek sezon kabul edilmektedir. Yüksek sezon fiyat farkları haftalık 50-70€ arasında değişiklik göstermektedir. [/toggle] [toggle title=”Malta Dil okulu ücreti ne zaman ödenir?” state=”close”]Okul ücretleri vize görüşmesine gitmeden önce banka swift işlemi ile direk olarak OKULA gönderilmelidir. Okula gönderdiğiniz ücretin dekontu ıslak imzalı ve kaşeli bir şekilde alınarak vize dosyasına eklenmelidir.[/toggle]

Sizi Arayalım!

İletişim bilgilerinizi bizimle paylaşın. Dilediğiniz okula özel fırsatlar için sizi arayalım!

Adınız ve Soyadınız

İletişim Numaranız